Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Odkodowany Canal+ w Netii. Premiera "Zasad przyjemności" dla wszystkich abonentówDrukuj

NetiaNetia przygotowała dla swoich abonentów pasmo odkodowane Canal+ w związku z niedzielną premierą polskiego serialu "Zasada przyjemności".

Promocja skierowana dla abonentów usługi TV w technologii STV potrwa całą dobę - od godziny 6 rano w niedzielę (9 czerwca) do 6 rano w poniedziałek. Odkodowany CANAL+ będzie dostępny na pozycji EPG 500.

"Zasada przyjemności" to serial kryminalny, którego akcja toczy się w Warszawie, Odessie i Pradze. Plaża w Odessie, ciepłe popołudnie. Uwagę plażowiczów zwraca dryfująca samotnie łódka, wewnątrz której dwóch przerażonych pływaków odkrywa nagie, okaleczone ciało młodej kobiety. Tego samego dnia na Bulwarze Wiślanym w Warszawie wezwana do tajemniczej napaści policja dokonuje makabrycznego odkrycia w bagażniku opuszczonego samochodu. Czarną serię zdaje się potwierdzać kolejne dramatyczne znalezisko, odkryte przez aktorów w trakcie spektaklu na deskach praskiego teatru. Pozostawione przez morderców tropy zmuszają do współpracy trójkę śledczych z Polski, Ukrainy i Czech: Marię, Viktora i Serhija. Ruszają szlakiem ciemnych biznesów, nieuczciwych prawników, skorumpowanych polityków i zawodowych morderców... Kto wygra walkę z czasem?

Premiera serialu w niedzielę 9 czerwca o godz. 21:00.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający