Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Igrzyska Europejskie 2019 w stacjach PolsatuDrukuj

Polsat Sport (HD)Sportowe anteny Polsatu przeprowadzą bezpośrednią transmisję z rozpoczynających się 21 czerwca Igrzysk Europejskich. W Mińsku wystąpi blisko 150-osobowa reprezentacja Polski.

Na Igrzyskach Europejskich w Mińsku zobaczymy prawie 4 tys. sportowców z 50 krajów. Rywalizacja odbywać się będzie w 15 sportach. W programie znalazły się: badminton, boks, gimnastyka, judo, kajakarstwo, karate, kolarstwo, koszykówka 3x3, lekkoatletyka, łucznictwo, strzelectwo, tenis stołowy, zapasy oraz dwa sporty nieolimpijskie - piłka nożna plażowa i sambo. W przypadku ośmiu dyscyplin Igrzyska będą przepustką do udziału w Igrzyskach Olimpijskich, które w 2020 roku odbędą się w japońskim Tokio.

Igrzyska Europejskie Mińsk 2019 potrwają do 30 czerwca. Będzie to druga edycja imprezy. Pierwsza odbyła się w 2015 roku w Baku.

Relacje z Igrzysk Europejskich będzie można śledzić w Polsacie Sport, Polsacie Sport Extra, Polsacie Sport News i Polsacie Sport Fight.
#1 | #74 dnia 09.06.19 17:20
BRAWO POLSAT Minus za Brak Eleven 4 w CP

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający