Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ZMIANA PROWADZĄCYCH PROGRAM "GWIAZDY NA DYWANIKU"Drukuj

Polsat Cafe (HD)
Polsat Cafe szykuje zmiany wśród prowadzących program"Gwiazdy na dywaniku". Ma to związek z zakończeniem współpracy zawodowej Karoliny Malinowskiej i Joanny Horodyńskiej, dotychczasowych gospodyń magazynu.

"Gwiazdy na dywaniku" obecne są na antenie Polsat Cafe od wiosny 2009 roku. Od początku prowadzone były przez Joannę Horodyńską i Karolinę Malinowską, które w każdym odcinku oceniały stylizacje znanych ludzi.

W miniony piątek Malinowska w specjalnym oświadczeniu poinformowała o zakończeniu współpracy zawodowej z Horodyńską. Do tej decyzji skłoniły ją negatywne publikacje na temat jej opinii o stylizacjach gwiazd. Stylistka zapewniła, że nigdy jej celem nie było obrażanie nikogo.

- Program "Gwiazdy na dywaniku" będzie kontynuowany, bo ma dobrą oglądalność i jest kojarzony z Polsat Cafe. Będą jednak zmiany wśród jego prowadzących - mówi w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Jolanta Borowiec, dyrektor Polsat Cafe. Na razie nie wiadomo, jaka dokładnie para będzie prowadzić nową, wiosenną odsłonę programu, bo trwają jeszcze rozmowy w tej sprawie.

Obie stylistki poza magazynem w Polsat Cafe od 2007 razem prowadziły też rubrykę "Modowy sąd" w dwutygodniku "Party" (Edipresse Polska). Od kolejnego numeru zamiast Malinowskiej będzie ją wraz z Joanną Horodyńską współprowadzić Ada Fijał .


źródło:Wirtualnemedia
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający