Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

WYPADEK OPERATORA POLSATU NEWS NA STOKU NARCIARSKIMDrukuj

Polsat News (HD)
Operator telewizji Polsat wpadł pod ratrak na stoku narciarskim w Rąblowie, kiedy kręcił materiał dla telewizji. Został odwieziony helikopterem do szpitala w Lublinie.
Operator kręcił na żywo obraz ze stoku w Rąblowie dla porannego materiału Polsat News.

Z informacji policji wynika, że rannemu grozi utrata nogi. Część wyciągu, na której doszło do wypadku została wyłączona z użytkowania. Sprawę bada policja i prokurator. Trwają rozmowy ze świadkami zdarzenia.

- Na razie jest za wcześnie, żeby mówić o jakiejkolwiek winie. Wiemy już natomiast, że kierowca ratraka był trzeźwy - informuje Marcin Koper, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Być może całe zdarzenie zostało nagrane przez kamery pracujące na stoku w Rąblowie. - Ten materiał oczywiście zostanie zabezpieczony i przekazany prokuratorowi - dodaje Marcin Koper.

Marta Podgórska, rzeczniczka prasowa PSK4 w Lublinie potwierdza, że stan dziennikarza jest poważny: - Nieprzytomny pacjent ma poważny uraz nogi, ale jest jeszcze za wcześnie, żeby powiedzieć coś więcej. Trwa diagnoza jego stanu zdrowia.

źródło: gazeta.pl / satelitarne.tv
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający