Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SUPERPUCHAR POLSKI W POLSACIE I POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
Polsat i Polsat Sport pokażą na swoich antenach mecz Wisła Kraków - Legia Warszawa, którego stawką będzie Superpuchar Polski. Spotkanie, które będzie oficjalną inauguracją Stadionu Narodowego w Warszawie, zostanie rozegrane 11 lutego.

Transmisję w Polsacie Sport poprzedzi studio, które rozpocznie się o godz. 18.30. Półgodzinne studio przed meczem zobaczą również widzowie Polsatu, który transmisję z meczu rozpocznie o godz. 19.30. Samo spotkanie rozegrane zostanie o 20.00.

Spotkanie Legii i Wisły skomentują na żywo Mateusz Borek i Waldemar Prusik. Gospodarzem studia będzie Bożydar Iwanow, a wśród gości ekspertów pojawią się Wojciech Kowalczyk, Andrzej Juskowiak i Roman Kołtoń. Wywiady z płyty boiska przeprowadzą reporterzy Paweł Wójcik, Marcin Lepa i Szymon Zaworski.

Kilka dni później - 16 lutego - oba zespoły rozpoczną rundę wiosenną europejskich pucharów, rozgrywając pierwsze mecze w 1/16 Ligi Europejskiej UEFA. Oba spotkania - zarówno Wisły Kraków ze Standardem Liege, jak i Legii Warszawa ze Sportingiem Lizbona - pokażą Polsat Sport i Polsat Futbol.

#1 | Prokop dnia 06.02.12 17:08
Miło, że w Polsacie będzie można obejrzeć to podwójne wydarzenie, nie tylko CP. Otwarcie Stadionu Narodowego w Wawie jak i mecz o Superpuchar Szeroki uśmiech do tego profesjonalne studio i relacje z boiska.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający