Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WIOSNA 2012 W TELEWIZJI POLSATDrukuj

Polsat (HD)
Tej wiosny na antenie Telewizji POLSAT królować będą taniec i muzyka, czyli dwa fenomenalne talent show: absolutna premiera „Tylko taniec. Got to Dance” oraz trzecia edycja „Tylko muzyka. Must be the music”. Otworzymy jedyny w swoim rodzaju sklep z najpiękniejszymi „Szpilkami na Giewoncie”. Jakich kolejnych ekscytacji możecie się spodziewać? Czytajcie dalej!

Już w marcu na antenie Telewizji POLSAT swoją polską premierę będzie miał taneczny talent show „Tylko taniec. Got to Dance”.

W programie zobaczymy roztańczonych uczestników, którzy prezentując absolutnie wszystkie style taneczne walczyć będą o sympatię widzów, sławę i pieniądze.

Tancerzy oceniać będzie bardzo energetyzujące jury, swoiste creme de la creme tanecznego świata:

Michał Malitowski (najbardziej utytułowany tancerz latino na świecie - wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata obecnie mieszkający w Londynie),
Krystyna Mazurówna (przed laty solistka Casino de Paris, tancerka rewii Josephine Baker, autorka wielu choreografii w teatrze „Elysees Montmartre od 40 lat mieszkająca w Paryżu),
Alan Andersz (aktor i tancerz mocno osadzony w środowisku hip-hopowym. Z zespołem pod wodzą Piotra Galińskiego zdobył 5 tytułów Mistrzów Polski Formacji Tanecznych w stylu latynoamerykańskim do lat 15. Z zespołem V2 Agustina Egurolli zdobył wicemistrzostwo Polski disco dance
Joanna Liszowska (utalentowana i wszechstronna aktorka, obdarzona niesamowitym głosem i talentem tanecznym. Udowodniła to olśniewającą rolą Roxy w musicalu „Chicago”).

Gospodarzami programu będą: Maciej Dowbor oraz Katarzyna Kępka.

Program „Tylko taniec. Got to Dance” stawia na ludzi, którzy kochają taniec i są otwarci na różnorodne gatunki taneczne. Od hip- hopu do tańca brzucha, od burleski do pole dancu. A po drodze step, salsa, flamenco, bollywood i modern jazz. Kandydaci mogą tańczyć solo, w duecie, albo w formacji tanecznej do przez siebie wybranej muzyki. Na etapie precastingów, które odbyły się w ośmiu miastach Polski wyłonionych zostało ok. 200 najlepszych uczestników. Show będzie się składać z odcinków castingowych, półfinałowych oraz finału. Nasi jurorzy przyznając 3, bądź 4 zielone gwiazdy wybiorą na etapie odcinków castingowych 24 uczestników, którzy przejdą do półfinałów. W odcinkach półfinałowych jurorzy oceniają tancerzy, zaś o tym, kto przejdzie do finału decydują SMSy widzów, podobnie jak w „Must be the music. Tylko muzyka”.

Równolegle, na Facebooku istnieje możliwość odtwarzania i oglądania poszczególnych wykonać zarówno odcinków castingowych, jak i półfinałowych. Powstaje też top lista najchętniej oglądanych uczestników programu. Podobnie jak w przypadku „Tylko muzyka. Must be the music”, w półfinałowym etapie show użytkownicy Facebooka mają możliwość przyznawania złotej karty dając tym samym szansę na walkę w finale. Więcej szczegółów na stronie: WWW.facebook.com/tylkotaniec

Główną nagrodą w programie jest 100 tys. złotych oraz występ przed ogromną widownią na 10. jubileuszowym Sopot TOPtrendy Festiwal 2012. Taneczny talent show „Tylko taniec. Got to Dance” powstał na licencji programu „Got to Dance” emitowanym na brytyjskim kanale Sky One. Licencję zakupiła również amerykańska stacja CBS, gdzie program nadawany jest pod nazwą „Live to Dance”. Dystrybutorem formatu jest Shine Internationale. Producentem i reżyserem polskiej edycji programu jest Jan Kępiński. Show będzie emitowane od marca.

Po dwóch spektakularnych sukcesach „Tylko muzyka. Must be the music”, czas na trzecią już edycję talent show.

W jury niezmiennie zasiądą: Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Wojtek Łozo Łozowski.

Program poprowadzą Maciek Rock i Paulina Sykut.

Pierwsza i druga edycja muzycznego show zakończyła się olbrzymim sukcesem. W pierwszej edycji zwyciężył zespół Enej. Od finału programu, grupa Enej wciąż koncertuje a jej płyta „Folkorabel” zyskała status złotej. W grudniu 2011 zespół wydał pierwsze DVD z zapisem koncertu z Przystanku Woodstock 2011. W marcu w stacjach radiowych całej Polski pojawi się nowy singiel promujący trzeci album Eneja. W drugiej edycji „Tylko muzyka. Must be the music.” zwycięzcą i zdobywcą głównej nagrody, czyli 100 tys. złotych oraz występu podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2011 został prawdziwy wirtuoz gitary i wokalista - 17-letni Maciej Czaczyk. Jego piosenka „Nie bój się” autorstwa Roberta Jansona zajmuje obecnie 3. miejsce na pop liście radia RMF FM.

Gigantycznym sukcesem okazał się również fan page programu na Facebook’u, który zgromadził ponad 300 tys. fanów. Program wywoływał ogromne zaangażowanie użytkowników, którzy co tydzień oddawali na swoich ulubieńców średnio 220 tys. głosów (łącznie ponad 2 mln głosów oddanych). Ponad 100 tys. użytkowników dziennie komentowało na bieżąco wydarzenia w programie, a na „Tablicy” fani pozostawili ponad 1 mln 650 tys. wpisów.

Muzyczne talent show „Tylko muzyka. Must be the music” powstało na licencji amerykańskiej firmy Shine International i brytyjskiej wersji formatu. Show będzie emitowane od marca.

Na antenę Telewizji POLSAT wraca serial „Szpilki na Giewoncie”. Jest to powrót spektakularny, bo obfitujący w moc niespodzianek.

Zobaczymy nowych bohaterów, m.in. Mateusza (w tej roli prawdziwy góral – Jan Wieczorkowski) i ich humorystyczne perypetie na tle ukochanych przez widzów górskich pejzaży i wielkomiejskiej scenerii Warszawy. Dotychczasowych głównych bohaterów rozdzieliły dramatyczne wydarzenia. Ewa (Magdalena Schejbal) wyjechała za ocean. 6. miesięcy później Bartek (Krzysztof Wieszczek), który nie ma już nic do stracenia, postanawia wyjechać do Warszawy i grać w zespole Xenii (Anna Czartoryska). Górala i Xenię połączy muzyka. Oboje mają za sobą trudne przeżycia, czy pogodzą się z przeszłością? Nowy sezon „Szpilek na Giewoncie" zapowiada się wyjątkowo gorąco! Lucyna (Dorota Pomykała) postanowi nauczyć się jeździć na nartach. Jej instruktorem okaże się Mariusz (Stanisław Jaskółka). Podczas lekcji Mariusz odkryje zupełnie inną twarz Lucyny… Nieoczekiwanie w pensjonacie góralki pojawi się przystojny i intrygująco tajemniczy Mateusz (Jan Wieczorkowski). Co go łączy z pensjonatem? Czy podbije serce Agnieszki (Natalia Rybicka)? Prawdziwą burzę w Zakopanem wywoła Diana (Joanna Orleańska). Na stałe zagości na Podhalu i zostanie nowym szefem biura „Tu i teraz”. Czym to się skończy? Komu zaszkodzi? Czy górski klimat zmiękczy jej lodowate serce i jaką rolę w tym wszystkim odegra Patryk (Piotr Zelt)?

„Szpilki na Giewoncie” produkuje Paisa Films, studio filmowe Macieja Ślesickiego, a reżyseruje Radosław Piwowarczyk.

Pierwszy odcinek premierowego trzeciego sezonu będzie można obejrzeć 1 marca o godz. 22.00.

Przewrotny los lubi płatać figle kochankom i gdy wszystko wydaje się być sielanką, stawiać na ich drodze kolejne przeszkody. Nie inaczej będzie w premierowej, 5. serii „Hotelu 52”.

Ten sezon zaskoczy nas zmianami w personelu hotelowym. Wszystkie cztery sezony „Hotelu 52”, zdobyły sobie wierną widownię. Odkryły takie osobowości aktorskie jak Krzysztof Kwiatkowski (obecnie gra Hamleta w Teatrze Stu a wkrótce zobaczymy go w kostiumowej koprodukcji europejskiej „Bitwa pod Wiedniem”) czy Paweł Tomaszewski (zagrał m.in. w „Tataraku” A. Wajdy oraz „Wymyku” G. Zglińskiego).

W tym sezonie do obsady dołączą: Antoni Paradowski (student PWST w Krakowie, obecnie przygotowujący się do roli w polsko-francuskim filmie, w którym zagra obok Andrzeja Seweryna i Jana Frycza), Krystian Kukułka (student PWST we Wrocławiu), Marta Juras (absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej, związana z Teatrem Powszechnym). Niewątpliwą gwiazdą tego sezonu będzie udział w serialu Jacka Komana, aktora od lat mieszkającego w Australii, który ma na swoim koncie rolę demonicznego Argentyńczyka w filmie „Moulin Rouge” obok Nicole Kidman i Evana McGregora.

W piątej serii poznamy dalsze losy głównych bohaterów: Natalii (Laura Samojłowicz), Artura (Krzysztof Kwiatkowski), Igora (Kamil Kula), Iwony (Magdalena Cielecka) i jej męża Andrzeja (Marek Bukowski). Czy Natalia i Artur wreszcie zostaną parą i zamieszkają razem? Czy ich szczęście będzie trwałe? A może szybko minie, gdy na horyzoncie pojawi się dawny przyjaciel Natalii, Marcin (Antoni Paradowski). Lipska zatrudni go na stanowisku konsjerża. Czy codzienne przebywanie ze sobą spowoduje, że dawni znajomi na nowo się do siebie zbliżą? Co o tym wszystkim myśli Artur? Czy fakt, że został managerem w dopiero co powstającym hotelu nie oddali go od Natalii? Jak ułoży się współpraca Artura z nowym pracodawcą, Wiktorem Prusem (Jacek Koman)? To jednak nie koniec niespodzianek.

W hotelu zajdą spore zmiany personalne. Oprócz Marcina (Antoni Paradowski), na stanowisko recepcjonisty zostanie przyjęty Damian (Krystian Kukułka). Marta (Magdalena Lamparska) z kelnerki awansuje na stanowisko recepcjonistki. Jej radości nie będzie podzielał Kuba (Paweł Tomaszewski) – nie spodoba mu się bliska współpraca Marty z nowym kolegą. W Damianie zobaczy prawdziwego rywala… Czy jego obawy okażą się uzasadnione?

Podobnie jak w poprzednich sezonach, Hotel 52 odwiedzi mnóstwo oryginalnych gości. W ich role wcielą się między innymi: Jolanta Fraszyńska, Piotr Gąsowski, Cezary Żak i Sławomir Orzechowski. Producentem „Hotelu 52” jest Akson Studio. Reżyserem 5. sezonu „Hotelu 52” jest Franco de Pena. Autorami zdjęć są Rafał Michalski i Marcin Kukielski.

Serial emitowany jest w każdy czwartek począwszy od 1 marca o godz. 21.00.

Tego jeszcze nie było - Ferdek Kiepski znajdzie pracę! Najbliższy premierowy sezon „Świata według Kiepskich” zaskoczy nas jak nigdy dotąd, bowiem po wielu latach przesiadywania przed telewizorem Ferdek znajdzie pracę i będzie musiał zmienić nie tylko image, ale i… płeć. A wszystko to za sprawą przedsiębiorczej Halinki (Marzena Sztuka), która zmusi męża do noszenia koszulki z napisem „Szukam pracy”. Ferdek (Andrzej Grabowski) dla świętego spokoju obieca, że będzie ją nosił. Na efekt nie musiał długo czekać. Okaże się, że nowe zawodowe zajęcie będzie wymagało pewnych zmian… Niespodzianka czeka też Boczka (Dariusz Gnatowski), który podczas wiosennych porządków znajdzie oryginalny kapelusz Michaela Jacksona. W nowym sezonie zobaczymy Bartosza Żukowskiego (Walduś), Ryszarda Kotysa (Paździoch), Renatę Pałys (Paździochową), Barbarę Mularczyk (Mariolka), Zofię Czerwińską (Malinowska), Annę Ilczuk (Joasia) i Lecha Dyblika (Badurę). Gościnnie wystąpią m.in. Zdzisław Wardejn oraz Piotr Pręgowski.

Serial produkuje ATM Grupa, a reżyseruje Patrick Yoka. Nowe odcinki „Świata według Kiepskich” będzie można zobaczyć w każdą środę, od 7 marca o godz. 20.00.

Kultowy już serial „Świat według Kiepskich” cieszy się wielką popularnością. Świadczy o tym średnio ponad 3 milionowa widownia. Sukces serialu sprawił, że Telewizja POLSAT zdecydowała się na codzienną emisję powtórkową w paśmie wieczornym (poniedziałek-piątek 19.30).

Na początku było wielkie uczucie. Potem rozstania i powroty, piękny ślub, a w końcu zdrada i koniec małżeństwa. Między nich wkroczyła inna kobieta. Czy mimo przeciwności losu uda im się w końcu stworzyć szczęśliwą rodzinę? Oto historia Marysi i Pawła (Anety Zając i Pawła Krawczyka) – pary nie tylko w serialu. „Pierwsza miłość”, która już od ośmiu lat gości na antenie Telewizji POLSAT wciąż jest najchętniej oglądanym serialem w paśmie popołudniowym.

Średnio, codzienne perypetie Marysi, Pawła oraz ich rodziny i przyjaciół ogląda ok. widzów, co świadczy o tym jak wielką sympatię i zainteresowanie budzi ta para bohaterów. W nowym sezonie okaże się, że sprawy pozornie proste, wcale takimi nie są! W związek Marysi (Aneta Zając) i jej narzeczonego Huberta (Michał Czernecki) nieoczekiwanie wkroczy była żona Huberta – Sandra (Monika Dryl Czy uda jej się ponownie podbić serce Huberta? Czy Majka znów zostanie sama? Prawdziwą metamorfozę przejdzie Anna (Agnieszka Włodarczyk), której po porwaniu córeczki Pawła i Majki grozi nie tylko pobyt w szpitalu psychiatrycznym, ale nawet więzienie! Czy będzie to jednak szczera zmiana? W serialu nie zabraknie wątków wadlewskich. Niespodziankę zgotuje zapewne przebiegła Malwina (Agnieszka Wielgosz). Czy znów będzie rywalizować z Marianem Śmiałkiem (Paweł Okoński)? W serialu zobaczymy m.in. Aleksandrę Zienkiewicz, Łukasza Płoszajskiego, Marię Pakulnis, Grażynę Wolszczak, Annę Iilczuk, Pawła Okońskiego, Macieja Tomaszewskiego, Jana Jankowskiego, Dominikę Kojro, Marka Kaliszuka. Produkcja jest emitowana od poniedziałku do piątku, począwszy od 1 marca o godzinie 18.00.

Hiszpania, Majorka, Rimini, Gran Canaria i Teneryfa – czyli wakacyjne przygody serwowane na ekranie w profesjonalnej i kuszącej oprawie. Wiosną Telewizja POLSAT zaprasza na kolejne odcinki popularnego gatunku docu-soap -„Pamiętniki z wakacji”.

Kolejny sezon to nowi bohaterowie, nowe przygody i nowe emocje. Pierwszych dostarczy rozwiedziona para, która postanowi spędzić upojny urlop w swoim wspólnym domu na Teneryfie. Oczywiście – każdy z byłych małżonków przybędzie tam ze swoim nowym partnerem. Co wyniknie z tej niezwykłej, domowej wojny? Jak ich towarzysze zniosą napięcie między kłócącą się parą?

Serial „Pamiętniki z wakacji” będzie można oglądać w sobotnie i niedzielne popołudnia począwszy od 3 marca. Producentem serialu jest firma Tako Media Sp. z o.o. Reżyserem nadzorującym tę produkcję jest Okił Khamidov. Producentem serialu jest firma Takomedia Sp. z o.o.

Widzowie śledzący z uwagą historie z życia wzięte będą mogli zobaczyć kolejne odcinki „Dlaczego ja?”, „Malanowski i partnerzy” oraz „Trudne sprawy”. Dla tych, którzy poszukują opowieści z życia wziętych, Polsat przygotował trzy seriale paradokumentalne: „Trudne sprawy”, „Dlaczego ja?” i „Malanowski i partnerzy”. „Trudne sprawy” . Producentem seriali „Dlaczego ja?” i „Trudne sprawy” jest firma Takomedia, zaś „Malanowskiego i partnerów” – Constantin Entertainment.

Premierowe odcinki „Dlaczego ja?” będzie można zobaczyć o godz. 17.00, od poniedziałku do piątku.

„Trudne sprawy” o godz. 14.45.

a o 16.30 kolejny sezon serialu „Malanowski i partnerzy”.

W poniedziałkowe i wtorkowe wieczory Telewizja POLSAT pokaże wielkie przeboje kinowe ostatnich lat, m.in.

„ 2012”,
„Anioły i Demony”,
„The International”,
„Underworld: Bunt Mykanów,
„Księga ocalenia”,
„W dolinie Elah”,
„Amerykańskie ciacho”,
„Kick-Ass”,
„Sezon na misia2”.

„Państwo w Państwie” to program publicystyczny, nadawany na antenie Telewizji POLSAT co niedziela o godz. 19.30. Każde wydanie programu to szczegółowo udokumentowany reportaż o przypadku naruszenia prawa przez urzędników w stosunku do przedsiębiorcy. Gospodarzem programu będzie Przemysław Talkowski – dziennikarz Polsat News.
„Państwo w państwie” pokazuje historie ludzi, którzy od lat prowadzą walkę z powszechnym w klasie urzędniczej przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Scenariusz każdego z programów osnuty będzie wokół szczególnie jaskrawego przypadku samowoli urzędniczej, skutkiem której jest bankructwo przedsiębiorstwa, ruina przedsiębiorcy i utrata pracy przez pracowników. Dziennikarze „Państwa w państwie” ścigają takie przypadki, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. Program prowadzi Przemysław Talkowski, dziennikarz i prawnik znany z anteny kanału Polsat News, gdzie prowadzi magazyn „Nie daj się fiskusowi”. Talkowski w programie „Państwo w państwie” rozmawia w studiu z głównym bohaterem reportażu, jego pracownikami lub członkami rodziny, ale także przedstawicielami urzędów, politykami, komentatorami lub celebrytami.
Szefem redakcji programu jest Anna Oblicza, pomysłodawcą Bogusław Chrabota, szef Publicystyki Telewizji POLSAT i Polsat News.

Wiosenny finisz Ligi Mistrzów UEFA, start nowego sezonu w Formule 1 oraz sporty walki, to najważniejsze wydarzenia sportowe które pojawią się na antenie Telewizji Polsat.

Fani najlepszych rozgrywek klubowych na świecie - Ligi Mistrzów UEFA – po raz kolejny zasiądą przed telewizorami by śledzić zmagania europejskich potentatów. Wiosenny finisz tych rozgrywek rozpoczną spotkania 1/8 finału. Wśród faworytów tegorocznych rozgrywek: Realu Madryt, FC Barcelony, Interu Mediolan, Chelsea Londyn pojawiły się również niespotykane na tym szczeblu rywalizacji ekipy APOELU Nikozja, FC Basel, czy dwóch zespołów rosyjskich Zenitu Sankt Petersburg i CSKA Moskwa. Triumfatorem ubiegłej edycji jest FC Barcelona, której piłkarze na czele z nieobliczalnym Lionelem Messim będą chcieli powtórzyć ten sukces. 22 lutego Polsat pokaże spotkanie Olimpique Marsylia – Inter Mediolan. Kolejne spotkania Ligi Mistrzów - 28 marca, 4, 18 i 25 kwietnia. Finał 19 maja na Allianz Arena w Monachium. Na antenie Polsatu mecze skomentują Mateusz Borek, Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń, Przemysław Pełka i Tomasz Włodarczyk. Na naszej antenie nie zabraknie również sportów walki. 25 lutego sporo emocji czeka kibiców MMA. Koleją galę KSW uświetni walka Marcina Różalskiego. Polski kickboxer, mistrz wagi ciężkiej w formule K-1 zmierzy się z Jerome Le Bannerem. Francuz to jeden z najlepszych kickboxerów na świecie, zawodnik doświadczony, który będzie z pewnością największym wyzwaniem dla Rożalskiego z wszystkich jego dotychczasowych walk w formule MMA. Na gali KSW zobaczymy również między innymi walki Jana Błachowicza, Artura Sowińskiego, czy Karola Bedorfa, który zmierzy się z Davidem Olivią. 18 marca GP Australii nowy sezon rozpocznie Formuła 1. Kibiców czeka 20 wyścigów, niestety wciąż bez udziału Roberta Kubicy, choć spekulacje na temat jego powrotu do F1 w zespole Ferrari wzbudzają spore emocje. Tytułu mistrza świata będzie bronił Sebastian Vettel z Red Bulla, który w zeszłym sezonie był poza zasięgiem rywali, niemal regularnie wygrywając, bądź stając na podium. W kalendarzu tegorocznych startów pojawiło się GP Stanów Zjednoczonych. Wyścig zostanie rozegrany w Austin na nowo wybudowanym torze Circuit of Americas, o ile uzyska homologację. Finał zmagań najszybszych kierowców świata tradycyjnie podczas GP Brazylii 25 listopada.

ŹRÓDŁO:IPLA.TV
#1 | Prokop dnia 23.02.12 08:07
Polsat jak zawsze zadbał o każdego. Fani show będą mieli aż dwa, w tym świeżutki 'Tylko taniec'. Ciąg dalszy ulubionych seriali, świetne filmy oraz sportowe emocje. Wszystko co najważniejsze.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający