Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLONIA DORTMUND- REPORTAŻ W POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
Szef Borussi Dortmund mówi Romanowi Kołtoniowi: Lewandowski w Bayernie? Przy całym szacunku dla tego klubu, gdzie miałby się tam rozwijać?! W 2005 roku Borussii Dortmund groził finansowy krach. Po sześciu latach klub z Westfalii - z trzema Polakami w składzie - wywalczył mistrzostwo Niemiec!

A perspektywa rozwoju rysuje naprawdę ciekawa. Transfer Marco Reusa, jednego z największych niemieckich talentów ostatnich lat, pokazuje, że klub stał się niezwykłym miejsce nie tylko w Niemczech, ale i całej Europie.

Roman Kołtoń kilka dni spędził w Niemczech, kręcąc materiały o polskich piłkarzach w Bundeslidze. Dwa dni były pełne emocji w Dortmundzie, gdzie występuje nasze eksportowe trio - Jakub Błaszczykowski, Robert Lewandowski i Łukasz Piszczek.

W ten sposób powstał dokument "Polonia Dortmund" - jego premiera na antenie Polsatu Sport i Polsatu Sport HD w sobotę 11. lutego o godz. 20.00.

W tym reportażu szef Borussi, Hans-Joachim Watzke mówi: "Lewandowski w Bayernie? Przy całym szacunku dla tego klubu, gdzie miałby się tam rozwijać? W poprzednim sezonie Robert został mistrzem Niemiec z Borussią Dortmund, a nie z Bayernem. Tego tytułu nikt mu nie zabierze".

I dodaje: "Podpisaliśmy właśnie kontrakt z trenerem Kloppem do 2016 roku. Klopp przyznaje, że tutaj rodzi się coś wielkiego. Dlatego chce zostać. To ostatnie jest najlepszą radą ode mnie dla Roberta Lewandowskiego".

Więcej oczywiście w reportażu Romana Kołtonia, a także na blogu naszego komentatora.

źródło: Polsat Sport
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający