Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WIOSNA W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Wiosną na antenie Polsatu jedyną nowością będzie talent-show "Tylko taniec". Stacja ponadto wyemituje trzecią edycję show "Must be the Music - Tylko muzyka", kolejne sezony "Hotelu 52", "Szpilek na Giewoncie", Świata według Kiepskich" i seriali paradokumentalnych. W ofercie nie zabraknie także sportu i filmów.

W wiosennej ramówce 2012 roku Polsat po raz pierwszy od lat będzie miał na antenie dwa duże widowiska. W nowym show "Tylko taniec" mogli wziąć udział uczestnicy w każdym wieku, tańczący zarówno solo jak i w grupie tanecznej i to w każdym stylu tanecznym. Program składać się będzie z castingów, odcinków półfinałowych i finału. Uczestników oceniać będzie jury w składzie: Krystyna Mazurówna, Joanna Liszowska, Michał Malitowski i Alan Andersz. Show poprowadzą Kasia Kępka i Maciej Dowbor.

Polsat na razie nie ujawnia, kiedy "Tylko taniec" będzie nadawany, nie wiadomo też w jaki dzień tygodnia pojawi się trzecia edycja programu "Must be the music" (oba shows mają tego samego producenta Jana Kępińskiego i będą prawdopodobnie nadawane w weekend). W "Tylko muzyka"; wokalne talenty tak ja do tej pory oceniać będą Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Wojciech Łozo - Łozowski. Prowadzącymi format pozostają Paulina Sykut i Maciej Rock.

Na antenę stacji z piątym już sezonem powróci "Hotel 52" (emisja czwartki 21.00, od 1 marca). W nowym sezonie do obsady dołączą Antoni Paradowski czy Marta Juras. Z kolei czwarty sezon w Polsacie rozpoczną odświeżone "Szpilki na Giewoncie" (czwartki 22.00). W kolejnych odcinkach nie będzie Magdy Schejbal, a prym wieść będą postacie grane przez Annę Czartoryską, Natalię Rybicką i Joannę Orleańską, do obsady dołączy też Jan Wieczorkowski.

Tradycyjnie, w środy o 20.00 od marca Polsat będzie emitować nowe odcinki "Świata według Kiepskich". Starsze epizody będzie dalej można oglądać w dni powszednie o 19.30 - stacja ze względu na bardzo dobre wyniki powtórek sitcomu nie zaplanowała tym paśmie premierowej produkcji. Nie będzie natomiast kolejnej serii "Daleko od noszy". W niedziele o 19.30 pojawią się nowe odcinki magazynu publicystycznego "Państwo w państwie".

Bez zmian pozostanie codzienne pasmo popołudniowe. Na antenę wracają seriale paradokumentalne "Trudne sprawy" (poniedziałek - piątek 14.45) oraz "Dlaczego ja?" (poniedziałek-piątek 17.00). Pomiędzy nimi nadawany będzie kolejny sezon docu-crime "Malanowski i partnerzy" (dni powszednie 16.30), a o 18.00 będą emitowane nowe odcinki "Pierwszej miłości". W weekendy o 17.45 pojawi się drugi sezon scripted-docu "Pamiętniki z wakacji", opowiadającego o wakacjach Polaków w Hiszpanii.

Ważną częścią oferty Polsatu pozostanie sport. Stacja w środy pokazywać będzie mecze Ligi Mistrzów UEFA, a w weekendy - zawody Formuły 1. Na antenie pojawią się też sporty walki, m.in. 25 lutego br. transmitowana gala KSW z walką Marcina Różaleskiego z Jerome Le Bannerem.

W poniedziałkowe i wtorkowe wieczory kanał postawi na produkcje filmowe takie jak: "2012", "Anioły i Demony", "The International", "Underworld: Bunt Mykanów", "Księga ocalenia", "W dolinie Elah", "Amerykańskie ciacho", "Kick-Ass" czy "Sezon na misia 2".

źródło:Wirtualnemedia.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający