Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NOWA PROMOCJA DLA NOWYCH KLIENTÓW OD 14 LUTEGODrukuj

Cyfrowy Polsat
Z dniem 14 lutego Cyfrowy Polsat wprowadzi nowe oferty dla nowych klientów. Także z tym dniem przestaną obowiązywać dotychczasowe promocje. Od 14 lutego br. dostępna będzie nowa promocja Komfortowa. W nowej ofercie klient otrzyma pakiety Familijny HD, Extra HD i Sport HD w cenie 69,90.

W promocji Komfortowej klient nie będzie miał już możliwości swobodnej zmiany pakietów w trakcie trwania umowy. Jednakże nowi abonenci będą mieli możliwość powiększenia swoich pakietów o pakiety dodatkowe takie jak: Katalog Filmów VOD lub pakiet Rozrywka, HBO HD, Cinemax HD, HBO Cinemax HD - na czas określony lub nieokreślony. Klienci, którzy zdecydują się na tą promocję, będą mogli również skorzystać z usługi Multiroom w cenie 10 zł miesięcznie.

źródło: inf. własna/APS
#1 | Mentoris dnia 14.02.12 08:51
To nie jedyna promocja. Są także rozmaite z umowami na 12, 18 i 36 miesięcy.
#2 | Prokop dnia 23.02.12 08:19
Nowa promocja zawierająca 3 pakiety jest tańsza, niż podobna oferta do tej pory. A i kanałów wciąż w CP przybywaSzeroki uśmiech Do tego możliwości wyboru różnego czasu umowy. Można lepiej sobie wszystko dostosować.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający