Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TRZY PIĘŚCIARSKIE GALE BOKSERSKIE NA ANTENACH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
"To jest koniec Witalija. Zakończę jego panowanie w mojej magicznej ósmej rundzie. Czuję już strach z jego narożnika" powiedział 28-letni Dereck Chisora na wspólnej konferencji z Kliczką w Monachium.

Na przechwałki rywala starszy o 12 lat Ukrainiec zareagował spokojnie. "Zamierzam udzielić temu młodemu dżentelmenowi lekcji. On pochodzi z Wielkiej Brytanii, ale brakuje mu dobrych manier" - oświadczył Ukrainiec.

Brytyjski bokser wagi ciężkiej Chisora obiecał, że znokautuje mistrza świata organizacji WBC Ukraińca Witalija Kliczkę w ósmej rundzie zaplanowanego na sobotę pojedynku w Monachium.

Według niemieckich mediów Kliczko zamierza stoczyć jeszcze dwie walki, a potem ogłosi zakończenie kariery. Pierwszym przeciwnikiem będzie Chisora, a drugim ma być w lipcu inny Brytyjczyk David Haye, z którym wygrał niedawno jego młodszy brat Władimir.

Transmisję z Monachium rozpoczniemy o godz. 23.00, ale pięściarskie Studio rozpocznie w sobotę pracę już o godz. 20.00 tuż przed transmisją z Raciborza, gdzie odbędzie się inna gala.

Walką wieczoru będzie starcie Andrzeja Wawrzyka (20-0, 10 KO) z Duńczykiem Clausem Bertino (13-2, 8-2 KO).

Niepokonany w ringu Wawrzyk broni pasów WBA International i WBC Baltic w kategorii ciężkiej.

W Rafako Arena wystąpią także Damian Jonak, Łukasz Maciec, Rafal Jackiewicz i Krzysztof Bienias.

Po przerwie na transmisję na żywo z Monachium wracamy do Raciborza, a bezpośrednio po zakończeniu tamtejszej gali relacja z Broendby, gdzie podczas pięściarskiego wieczoru Grupy Sauerlanda walką wieczoru będzie bój Irlandczyka Briana Magee (35-4, (24 - 2 KO) z Duńczykiem Rudy Markussenem (36-2, 23 KO), a stawką jest tymczasowy pas WBA kategorii super średniej.

Gala w Raciborzu - od godz. 20.00 w Polsacie Sport i Polsacie Sport HD; od północy także na antenie Polsatu otwartego

Gala w Monachium - od godz. 20.50 w Polsacie Sport Extra (walka Kliczko - Chisora ok. godz. 22.45 także w Polsacie Sport i Polsacie Sport HD oraz na antenie Polsatu otwartego)


Gala w Broendby - od godz. 1.00 w Polsacie Sport i Polsacie Sport HD

źródło: Polsat Sport
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający