Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

WEŹ LTE W PLUSIE I PRZETESTUJ ZA DARMODrukuj

Plus
Plus wprowadza całkowicie darmowe testy mobilnego internetu. Od 15 lutego br. każdy może sprawdzić, jak w jego domu, biurze, na działce działa najszybszy mobilny internet na świecie - LTE. Możliwość bezpłatnych testów obejmuje również wybrane modele modemów HSPA+.

Obowiązująca od środy, 15 lutego br, promocja ''testuj", to:

* 0 zł za aktywację,
* 0 zł za abonament przez pierwsze 30 dni przy zakupie modemu LTE,
* 0 zł za abonament przez pierwsze 7 dni, przy zakupie modemu HSPA+,
* 0 zł za rezygnację w ciągu 7 dni.

Każdy klient, zarówno indywidualny, jak i biznesowy,ma możliwość przetestowania modemu, anteny oraz internetu mobilnego oferowanego przez Plusa. Po podpisaniu 24-miesięcznej umowy w promocji ''testuj" klienci nie ponoszą opłatyaktywacyjnej oraz abonamentowej za pierwsze siedem dni. To bezpłatny czas na testowanie usługi i podjęcie ostatecznej decyzji. W przypadku rezygnacji z oferty klient oddaje sprzęt i zwracana jest mu opłata za modem. Klienci, którzy zakupili modem LTE i będą kontynuowali umowę, po zakończeniu darmowego okresu na testowanie, otrzymują dodatkowo 23 dni bez opłaty za abonament.

Osoby, które po darmowym okresie testów zrezygnują z umowy nie będą już mogły ponownie skorzystać z promocji ''testuj".

LTE to najszybszy internet mobilny, umożliwiający pobieranie danych z prędkością do 100 Mb/s oraz wysyłanie danych z prędkością do 50 Mb/s. Technologia ta jest porównywalna z ofertą najlepszych dostawców tradycyjnego internetu kablowego. Dzięki LTE ściągnięcie pliku mp3 o wielkości 5 megabajtów zajmie niecałą sekundę, a filmu o wielkości 1 GB niespełna 2 minuty. W zasięgu LTE sieci Plus znajduje się 22% populacji Polski.

Więcej informacji na www.plus.pl
#1 | Prokop dnia 24.02.12 08:27
Plus jak i CP wypowiedzieli wojnę niedowiarkom Pokazuje język Każdy teraz może sprawdzić, jak fantastycznie działa LTE. Szczęśliwcy, którzy należą do 22% ludzi w zasięgu LTE już go nie oddadzą. A tych szczęśliwców wciąż przybywa.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający