Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP: AXN SPIN HD W "OTWARTYM OKNIE"Drukuj

Cyfrowy Polsat
Od 15 lutego do 12 marca 2012 roku nowy kanał z portfolio Sony Pictures Television Networks AXN Spin w jakości HD, standardowo oferowany w dodatkowym pakiecie Extra HD Cyfrowego Polsatu, będzie dostępny dla wszystkich abonentów podstawowego pakietu Familijnego HD Cyfrowego Polsatu w ramach promocji "Otwarte okno".

Dodatkowo specjalnie dla abonentów przygotowano konkurs internetowy z nagrodami. Do 12 marca 2012 roku abonenci Cyfrowego Polsatu mogą wziąć udział w zabawie internetowej "Odkryj w sobie bohatera z AXN SPIN w HD", która umożliwi im kreatywne przerobienie jednego z 8 bohaterów seriali AXN Spin w HD, takich jak Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak, Trinity, czy Iron Man. Uczestnicy konkursu będą mogli dopasować swoje zdjęcie do wybranej postaci tak by zdjęcie było jak najbardziej wiarygodne. Tak przygotowaną kreację uczestnik konkursu będzie mógł polecić znajomym.

Konkurs w formie aplikacji będzie dostępny na stronie cyfrowypolsat.pl/oferta/konkursy/axnspin-bohater.cp' oraz na fanpage’u Cyfrowego Polsatu apps.facebook.com/axnspin-bohater
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający