Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

LIGA EUROPEJSKA ORAZ EKSTRAKLASA W IPLA.TV HDDrukuj

IPLAW czwartek, 16 lutego, pierwsze mecze 1/16 Ligi Europejskiej z udziałem polskich drużyn.Oraz cztery a nawet pięć transmisji meczów T-Mobile Ekstraklasy w jakości HD.

W czwartek, 16 lutego, pierwsze mecze 1/16 Ligi Europejskiej z udziałem polskich drużyn. O 19:00 Legia Warszawa - Sporting Lizbona, o 21:05 Wisła Kraków - Standard Liege. Studio już o 17:30 ,oraz cztery a nawet pięć transmisji meczów T-Mobile Ekstraklasy w jakości HD - tyle będzie mógł oglądać posiadacz pakietu iplaSPORT w każdej piłkarskiej kolejce.

Po raz pierwszy w Lidze Europejskiej dwie polskie drużyny dotrwały do wiosennych rozgrywek. Jak spiszą się Legia i Wisła? Kto awansuje do kolejnej rundy. Oglądaj w ipla transmisje z meczów polskich zespołów i nie tylko.W ipla zobaczysz także inne spotkania szóstej kolejki Ligi Europejskiej.Transmisje będą nadawane w systemie pay-per-view i tylko dla użytkowników z Polski. Możesz wykupić pojedynczy kod do danej transmisji i kupić pakiet "iplaSPORT", dający dostęp do wszystkich transmisji sportowych na czas subskrypcji. Transmisje w jakości HD będą dostępne jedynie na PC.

Wszystkie mecze Ekstraklasy transmitowane w ipla będą dostępne dla posiadaczy pakietu iplaSPORT. Użytkownicy będą też mogli oglądać VoD z wszystkich transmitowanych przez nas spotkań.Transmisje będą nadawane w systemie pay-per-view i tylko dla użytkowników z Polski. Możesz wykupić pojedynczy kod do danej transmisji i kupić pakiet iplaSPORT, dający dostęp do wszystkich transmisji sportowych na czas subskrypcji. Do oglądania transmisji niezbędne jest zainstalowanie na komputerze darmowej aplikacji ipla.

źródło:ipla.tv
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający