Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

FUNDACJA POLSAT ZAPRASZA NA KONCERT "PODZIEL SIĘ POSIŁKIEM" Z PIŁYDrukuj

Fundacja Polsat
W 9. edycji Programu Podziel się Posiłkiem - gospodarzem Koncertu Gwiazd, który odbędzie się 28 sierpnia, jest miasto Piła. Organizatorem koncertu są Pilski Dom Kultury we współpracy z Telewizją Polsat, firmą Danone i Bankami Żywności. W niedzielny wieczór, w centrum miasta spotkają się ludzie o wielkich sercach, którzy pragną pomagać najmłodszym i kochają muzykę.

W sierpniowym koncercie na pilskim rynku udział wezmą znani soliści i zespoły: Afromental, Lady Pank, Ania Wyszkoni, Enej, Sylwia Grzeszczak & Liber, Video, Tomek Dolski, Neoretros oraz Zemollem. Imprezę będzie można na żywo oglądać
w Telewizji POLSAT a poprowadzą ją znani prezenterzy stacji: Agnieszka Popielewicz, Paulina Sykut, Maciek Dowbor, Krzysztof Ibisz i Maciek Rock.

Symbolicznym biletem wstępu na Koncert będzie żywność zbierana przez wolontariuszy Pilskiego Banku Żywności. Przy wejściu rozmieszczone zostaną specjalne namioty, do których mieszkańcy Piły będą mogli przynosić produkty z długim terminem przydatności do spożycia m.in. takie jak: oleje, makarony, dżemy, konserwy i soki. W ubiegłym roku, dzięki zaangażowaniu wolontariuszy i mieszkańców Zielonej Góry zebrano rekordową ilość 15 ton żywności.

Dodajmy że koncert "Podziel się posiłkiem' już 28 sierpnia o godzinie 20:00 na Placu Staszica 10 , transmisja w Polsacie oraz w ipla.tv.

źródło: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający