Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"OTWARTE OKNO" POLSATU FUTBOL I POLSATU SPORT HD W CPDrukuj

Cyfrowy Polsat
Wielka gratka dla fanów sportu, posiadających pakiet Familijny lub Familijny HD! Aż do 30 września platforma umożliwia dostęp do kanałów Polsat Sport HD i Polsat Futbol, bez żadnych dodatkowych opłat!

Oglądaj kanały Polsat Sport HD na pozycji 119 i Polsat Futbol na pozycji 13 i 22 na Twoim dekoderze. Na antenie stacji można znaleźć m.in transmisje z meczów T-Mobile Ekstraklasy.

Polsat Sport HD prezentuje wybrane pozycje: Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra i Polsatu Futbol realizowane w wysokiej rozdzielczości.

Polsat Futbol jest w całości poświęcony piłce nożnej. Jako jedyny na polskim rynku telewizyjnym pokazuje mecze Ligi Europejskiej UEFA

Kanały Polsat Sport HD i Polsat Futbol wchodzą w skład Pakietu Sport HD.

źródło: Cyfrowy Polsat
#1 | Prokop dnia 22.08.11 13:49
No proszę jaka niespodzianka. I Ekstraklasę można pooglądać i wiele innych ciekawych wydarzeń sportowych na Polsat Sport HD. Pewnie wiele osób doceni kanały sportowe i potem zdecyduje się na Pakiet Sport HD z jeszcze większą dawką sportowych emocji.
#2 | Pelka dnia 23.08.11 14:19
Ja miałem pakiet sport hd przez 6 miesięcy gratis i wcale nie zamierzam go kupować

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający