Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KSW 18: ZMIANA RYWALA DLA RÓŻALSKIEGODrukuj

Polsat (HD)
W sobotę długo oczekiwane przez fanów MMA wydarzenie - 18. Konfrontacja Sztuk Walki. W ostatniej chwili nastąpiła istotna zmiana... Federacja KSW poinformowała o zmianie zawodnika dla Marcina Różalskiego - polski fighter będzie miał innego niż zapowiadano rywala.Oto oficjalny komunikat Federacji KSW:
Drodzy Fani. MMA to sport nieprzewidywalny i pokazało to już wiele walk. Dziś po raz kolejny ta nieprzewidywalność spotkała również Federację KSW. Gwiazda światowego formatu, jakim bez wątpienia jest Jerome Le Banner niestety, ale nie wystąpi w walce wieczoru gali KSW18 przeciwko Marcinowi Różalskiemu. Dziś z obozu Francuza dostaliśmy bardzo przykrą wiadomość, że "Geronimo" podczas ostatniego treningu przez przylotem do Polski nabawił się kontuzji pęknięcia łąkotki w kolanie. Przykra sytuacja nie tylko dla nas, ale również dla samego zawodnika, a także jego fanów w Polsce. Federacja KSW w kilka godzin znalazła zastępstwo, z którego wszyscy fani mogą być zadowoleni . Żeby nie zwlekać z informacją o nowym przeciwniku "Różala" już dziś informujemy, że zmierzy się on z innym, również znanym zawodnikiem, Holendrem Valentijnem Overeemem. Trenujący do niedawna w Golden Glory fighter stoczył w formule MMA ponad pięćdziesiąt pojedynków. Walczył dla takich organizacji jak m.in. PRIDE, 2H2H i King Of The Ring. Ponad pięćdziesiąt pojedynków stoczonych we wszechstylowej walce wręcz czyni holenderskiego "Pytona" jednym z najbardziej doświadczonych zawodników w Europie i jest to nie lada wyzwanie dla zaczynającego przygodę z MMA Różalskiego. Obiecaliśmy, że będzie piekło i tak też będzie, a pojedynek Overeema z Różalskim to potwierdzi w stu procentach!

Bezpośrednia relacja z 18. KSW w Orlen Arena w Płocku od godz. 21.00 w Polsacie Sport i Polsacie Sport HD - poprzedzi ją "gorące" Studio KSW od godz. 20.30. W Polsacie otwartym - od godz. 20.25. Więcej informacji - na stronie KSW.

źródło: Polsat Sport
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający