Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NADCHODZĄCY TYDZIEŃ W SERIALACH POLSATU (wideo)Drukuj

Polsat (HD)
Specjalnie dla czytelników serwisu Cyfrowypolsat.cba.pl prezentujemy streszczenia nadchodzących odcinków popularnych seriali Polsatu: "Pierwsza Miłość", "Hotel 52" i "Szpilki na Giewoncie". Szczególnie ciekawo zapowiada się nowy sezon "Szpilek..." gdzie zabraknie serialowej Ewy (Magdaleny Schejbal). Natomiast dobrą wiadomość mamy dla fanów "Hotelu 52" bowiem kilka dni temu informowaliśmy, że Laura Samojłowicz (grająca postać Natalii) opuści serial, jednak menadżerka aktorki poinformowała, że nadal pozostanie w serialu.

"Pierwsza Miłość"
Policjanci sprawdzają Pawła, który jest dla nich głównym podejrzanym. Ale Paweł ma alibi, policja jest bezsilna. W tym samym czasie Anna z dzieckiem jest już daleko za miastem. Po pewnym czasie Anna dzwoni do Pawła. Do Wadlewa mają przyjechać trzy busy Koreańczyków. Śmiałek prosi o pomoc Aurelię, która przygotowuje dla nich sushi. Grzegorz namawia Błażeja, by znalazł sobie bardziej ułożoną dziewczynę od Ewy. Hubert spotyka przypadkowo w kawiarni swoją byłą żonę, Sandrę. Marysia, która po ostatnich wydarzeniach straciła zaufanie do Pawła, chce by jak najrzadziej spotykał się z Julką. Ola wybiera się z Robertem do kina. Na nieszczęście potrąca pijanego rowerzystę. Rowerzysta błaga Roberta by nie wzywał pogotowia ani policji na miejsce wypadku. Niestety będzie to początek jego kłopotów. Hubert jest pod wrażeniem spotkania z Sandrą. Tego samego wieczora przegląda w laptopie ich wspólne fotografie. Marysia odnajduje wizytówkę Sandry. Zamiera, kiedy okazuje się, że była żona Huberta jest we Wrocławiu. Hubert ma za złe Sandrze, że dopiero co pojawiła się w jego życiu i od razu zamierza w nim mieszać. Świadkiem ich kłótni jest Paweł. Robert opowiada Oli o swoich problemach z szantażującym go rowerzystą. Malwina płaci karę, którą nałożył na nią kontroler z urzędu skarbowego. Artur postanawia wyjechać z Wrocławia. Postanawia pobyć trochę czasu ze swoją córką- Stasią."Hotel 52"
W hotelu zjawia się ekipa filmowa, która kręci reklamę bielizny pod czujnym okiem prezesa firmy i producenta w jednej osobie- Marianna Chocieja (Sławomir Orzechowski). Przyjechali z nim jego córka Edyta (Kamila Jarosińska) oraz przyszły zięć Rafał Mazurek (Andrzej Młynarczyk), piłkarz i jednocześnie model występujący w tej reklamie. Narzeczony i ojciec mają przed Edytą tajemnice, które przypadkiem wychodzą na jaw...

"Szpilki na Giewoncie"
W zamkniętym pensjonacie Lucyny pojawia się Mateusz Rybicki, który chce wykupić 60% udziałów. Wraz z nim na Podhale przyjeżdża Xenia z Mateuszem ratującym życie Bartkowi. Tymczasem Lucyna postanawia pozbyć się intruza ze stolicy góralskim sposobem. Ale w jego obronie stają Bartek i Xenia.

źródło: Polsat/ wideo: Youtube
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający