Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"TRUDNE SPRAWY", "DLACZEGO JA", "MALANOWSKI..." Z NOWYMI ODCINKAMIDrukuj

Polsat (HD)
Od dziś do codziennego popołudniowego pasma Telewizji Polsat powracają premierowe odcinki popularnych serialii paradokumentalnych ("Trudne Sprawy", "Dlaczego Ja"), a także fabularno-dokumentalny "Malanowski i Partnerzy". W „Trudnych sprawach" prezentowane są historie, które żadnego widza nie pozostawią obojętnym. To opowieści o zdradach, niecodziennych kłopotach, tajemnicach ludzi żyjących tuż obok nas. Emisja od poniedziałku do piątku o 14:45.

„Dlaczego ja?" opowiada historie z życia wzięte, które mogą zdarzyć się każdemu z nas. Producenci serialu towarzyszą ludziom, którzy stanęli przed trudnymi wyborami w swoim życiu. Emisja: poniedzialek-piątek o 17:00. Producentem obu produkcji jest firma Tako Media Sp. z o.o. Reżyserem nadzorującym jest Okił Khamidow.

"Malanowski i Partnerzy" to serial fabularno-dokumentalny w, którym po raz kolejny tam, gdzie policja jest bezradna, do akcji wkraczają detektywi. Poszukują zaginionych, śledzą niewiernych małżonków, rozwiązują często błahe na pozór, a w rzeczywistości trudne ludzkie problemy. Emisja od poniedziałku do piątku o 16:30.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający