Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"TYLKO TANIEC. GOT TO DANCE" I "TYLKO MUZYKA. MBTM" W NAJBLIŻSZY WEEKENDDrukuj

Tylko Taniec. Got to dance
2 marca w piątek o 20.00 "Tylko Taniec. Got to dance" a 4 marca w niedzielę o 20.00 3 edycja "Tylko Muzyka. Must be the Music" w TV Polsat oraz w ipla. Telewizja Polsat zapewnia tej wiosny widzom sporą dawkę rozrywki. W piątkowe wieczory - zmagania taneczne. Zobaczymy różne taneczne style na scenie i tancerzy w różnym wieku, emocjonalne jury w osobach Joanny Liszowskiej, charyzmatycznej i wyjątkowej Krystyny Mazurówny, znakomitego Michała Malitowskiego i żywiołowego Alana Andersza. Show poprowadzą Maciek Dowbor i Kasia Kępka. Program ma swój fan page na Facebooku i za pośrednictwem Facebooka właśnie każdy fan Got To Dance może po programie głosować na swoich faworytów z odcinka za pośrednictwem facebookowej aplikacji. Dzięki głosom użytkowników uczestnicy programu dostają realne pieniądze, a po odcinkach castingowych i półfinałowych mogą walczyć także o wejście do finału na tzw. Dziką Kartę.

Tak samo jest w przypadku programu "Tylko Muzyka. Must Be The Music". Na oficjalnym fan page tuż po programie w niedzielę zostaje uruchomiona aplikacja z głosowaniem na ulubieńców z danego odcinka. Must Be The Music, jak w poprzednich edycjach, poprowadzą Paulina Sykut i Maciek Rock, a oceniać muzyków i wokalistów będą niezmiennie: Kora, Ela Zapendowska, Adam Sztaba i Wojtek Łozowski.

Oba te programy można będzie zobaczyć także w ipla, za pośrednictwem bezpośredniej transmisji.

Informacja zaczerpnięta z: ipla.tv
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający