Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYFROWY POLSAT I DISNEY CHANNEL ZE WSPÓLNYM KONKURSEMDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat i Disney Channel zapraszają do konkursu "Zostań nianią Jessie"! Zmierzcie się w czterech zadaniach od Jessie i jej przyjaciół i zgarnijcie nagrody. Czekają m.in. iPady, tostery i autentyczne autografy Debby Ryan.

O serialu: "Jessika":
Jessie po skończeniu szkoły średniej przeprowadza się do Nowego Jorku. Tam zostaje nianią w zamożnej rodzinie, mieszkającej w luksusowym apartamencie na Upper East Side. Trójka z czwórki dzieci, którymi ma się opiekować, została adoptowana. Każde pochodzi z innej części świata, kulturowo różni się od reszty i w typowy dla siebie sposób postrzega wszystko co się wokół dzieje. Bez wątpienia Jessie będzie miała ręce pełne roboty, zajmując się Emmą, Ravim, Lukiem, Zuri i ich ukochaną gigantyczną jaszczurką- Panem Kiplingiem!

Premiera serialu na Disney Channel od 10 marca. Oglądaj Disney Channel w Cyfrowym Polsacie już w Pakiecie Familijnym HD - tylko 39,90 zł/mc.

Szczegóły znajdziesz TU: Link

Informacja zaczerpnięta z: Cyfrowy Polsat
#1 | Prokop dnia 10.03.12 11:09
CP znalazł przyjemny sposób na promowanie swoich nowych pozycji na kanałach. Konkurs zachęca do obejrzenia, a i obejrzenie zachęca do wzięcia udziału w konkursie. Takie akcje to już niemalże tradycja w CP.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający