Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WALKA ADAMEK- KLICZKO TYLKO W POLSACIE? (akt.)Drukuj

Polsat (HD)
Już 10 września dojdzie do długo wyczekiwanej walki pomiędzy Tomaszem Adamkiem a Witalijem Kliczko we Wrocławiu, do tej pory nie wiadomo było czy walkę zobaczymy w polskiej tv, jednak jak podaje "Polska The Times" największe szanse ma stacja Polsat.

Pierwotnie planowano że pojedynek ten widzowie w Polsce zobaczą tylko w systemie pay-per-view (płać i oglądaj), lecz niemiecka stacja RTL która wyprodukuje sygnał z tej walki nie zgodziła się na zakodowanie jej na terenie naszego kraju.

Na placu boju pozostał ponoć już tylko Polsat, który od lat pokazuje walki Adamka i w dużym stopniu to dzięki stacji Zygmunta Solorza "Góral" jest w tej chwili w Polsce tak popularny. Jednak dla jednego z najpotężniejszych polskich miliarderów 1,5 miliona euro to zbyt wysoka cena.

Nie powinniśmy się dziwić, jeżeli w najbliższych dniach nie będzie porozumienia, a prawa na Polskę zostaną sprzedane Polsatowi dopiero dwa tygodnie, czy tydzień przed walką. W ten sposób Solorz może zbić cenę z 1,5 miliona do dajmy na to pół miliona, a może nawet 200 czy 300 tysięcy euro. "W porównaniu z początkową sumą 1,5 mln to oczywiście drobne, ale lepiej mieć 300 tysięcy, niż nie mieć nic" - wyjaśnia "Polska The Times"

Nieoficjalnie mówi się że cała gale zobaczymy w Polsacie Sport a walkę Adamka w głównym Polsacie.

źródło: WP.PL/ Polska The Times


aktualizacja: walka będzie dostępna w systemie PPV (więcej na Link)
#1 | Adam Okoniewski dnia 23.08.11 15:22
Ze wszystkich kanałów sportowych w Polsce najlepsze walki bokserskie pokazują 2 kanały: Polsat Sport i Polsat Sport Extra.Mają większe doświadczenie w pokazywaniu jak i w komentowaniu.Więc trzymam kciuki za Polsat.W walce o prawa pojedynku Adamek vs. Kliczko. Z przymrużeniem oka
#2 | Pelka dnia 23.08.11 18:38
To będą komentować Ci sami komentatorzy co na kanałach sportowych

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający