Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ W SERIALACH POLSATU (wideo)Drukuj

Polsat (HD)
Nadchodzący tydzień w popularnych serialach Telewizji Polsat zapowiada się ciekawie, czy Malwina będzie wstanie zapłacić grzywnę jaką nałożył na nią Urząd Skarbowy? Co tym razem wydarzy się w świecie rodziny Kiepskich i sąsiadów? Jacy goście odwiedzą w tym tygodniu "Hotel 52" i jakie historie będą im towarzyszyć? to i wiele więcej w tradycyjnym już streszceniu odcinków popularnych seriali. Szczegóły poniżej.

"Pierwsza Miłość"
Kaśka źle znosi samotność. W akcie desperacji wpada na pomysł, by przygarnąć pod swój dach Radka. Marek kolejny raz pyta Anetę, czy jest szansa na to, żeby byli razem. Robert chce nauczyć Olę prowadzenia samochodu. Tymczasem Marek nie radzi sobie z natłokiem obowiązków. Ciężko mu jest pogodzić rozkręcenie własnego biznesu z opieką na Danusią. Marek po raz kolejny pyta Anetę, czy jest szansa na to, żeby byki razem. Sandra proponuje Hubertowi, by wybrali się na kolację. Błażej i Ewa przygotowują się do wyjazdu za miasto. Niestety, wycieczka zostaje odwołana z powody grypy żołądkowej chłopaka. Robert jest załamany rozwojem wypadków w sprawie dotyczącej potrącenia przez niego pijanego rowerzystę. Po złożeniu przez niego doniesienia odebrano mu prawo jazdy. Mimo ostrzeżeń Dagi, Sabina zgłasza się do prywatnej kliniki chirurgii plastycznej, aby poddać się operacji powiększenia piersi. Okazuje się, że dziewczyna źle reaguje na znieczulenie ogólne - jej życie jest zagrożone! Nieoczekiwanie Marysia spotyka w galerii Sandrę. Malwina godzi się z myślą, że będzie zmuszona zamknąć swój biznes. Grzywna z urzędu skarbowego pochłoni wszystkie jej oszczędności, a nawet i to nie wystarczy, by spłacić pozostałe długi. Emilka proponuje, by Malwina wraz z Wiktorią wprowadziły się pod ich dach, a swój dom wynajęły robotnikom pracującym przy budowie drogi. Na szczęście lekarzom udaje się odratować Sabinę po nieprawidłowo podanej narkozie podczas operacji. Wiktoria i Malwina spędzają pierwszą noc w domu Śmiałków. Wspólnie przygotowują uroczystą kolację. Na stole pojawiają się zakazane w diecie Mariana rarytasy. Aurelia jest wściekła. Kaśka narzeka na brak gotówki. Przez przypadek podsłuchuje w knajpie rozmowę maklera giełdowego z klientem. Zapisuje wskazówki i inwestuje we wskazane przez niego akcję. Aurelia próbuje kobiecymi sposobami urobić Śmiałka, aby wyrzucił Florkową ze swojego domu. Błażej i Ewa urządzają sobie spotkanie w mieszkaniu podczas nieobecności Renaty i Grzegorza. Miłosne ekscezy przerywa nagłe pojawienie się Bogumiły.
"Świat Według Kiepskich"
Arnold Boczek daje Ferdkowi w prezencie glonojada. Kiepski bardzo angażuje się w opiekę nad rybką. Rodzina nie podziela jego nowej fascynacji. Jolasia uważa wręcz, że glonojad jest brzydki. Postanawia zapewnić mu bardziej atrakcyjne towarzystwo.

"Hotel 52"
Andrzej zostaje oczyszczony z zarzutów morderstwa Błażeja. Zastanawia się nad wyjazdem z kraju. W hotelu zjawiają się idealna para, małżeństwo promujące swój kolejny poradnik pod tym właśnie tytułem "Grażyna i Mariusz Jabłońscy". Wkrótce okazuje się, że ich idealny związek utrzymywany jest tylko na potrzeby reklamy książki. Ale czy na pewno małżonkowie nic do siebie nie czują.

"Szpilki na Giewoncie"
Lucyna z Mateuszem chcą ponownie otworzyć pensjonat dla turystów. Bartek wraca do prac wysokościowych w Warszawie, a Aniela przyjeżdża do tego miasta, by powitać Romka po rehabilitacji w Szwajcarii. Bartek postanawia dłużej zostać w stolicy i wynajmuje mieszkanie. Lucyna zainspirowana taktyką wskazaną przez swojego instruktora jazdy na nartach, zaprasza Mateusza na kolację biznesową, podczas której dochodzi do porozumienia i zamierzają otworzyć ponownie pensjonat.

Informacja zaczerpnięta z telegazety TV Polsat/wideo: Youtube
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający