Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

POLSAT NEWS POZWANYDrukuj

Polsat News (HD)
Producentki Monika Jargot i Joanna Kaniewska a także była już prezenterka stacji Polsat News złożyły do Sądu Okręgowego w Warszawie pozew przeciwko Telewizji Polsat. Jako powód podają długotrwałe łamanie kodeksu pracy jak i również mobbing. Monika Jargot pracowała od początku istnienia kanału (od czerwieca 2008 roku), Joanna Kaniewska była już wcześniej związana z Polsatem. Natomiast prezenterka, która chce zachować anonimowość ponieważ pracuje już w innej stacji związana była z Polsat News od 2009 roku. Dziennikarki domagają się od pracodawcy zapłacenia honorariów, które wcześniej im obniżono, chcą także by zwrócono uwagę jak Polsat postępuje ze swoimi pracownikami.

Poproszono o komentarz rzecznika prasowego Telewizji Polsat Tomasza Matwiejczuka, lecz nie chciał odnieśc się do sprawy. - Nie będziemy się wypowiadać na temat pozwu sądowego, którego jeszcze nie otrzymaliśmy- odpowiada Matwiejczuk w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl

Informuje: Wirtualnemedia.pl
#7 | Jozef Moneta dnia 05.03.12 22:45
Polsat Film, ma większa oglądalność, co za tym idzie większe wpływy z reklam i większy zasięg w kablówkach. Polsat Play z definicji miał być kanałem dla mężczyzn. Po pierwsze, nie ma tam już magazynów motoryzacyjnych(albo ja oglądam jednym okiem ), nie ma piłki nożnej bo i po co skoro jest Polsat Sport. Erotyka tez słabizna, bo i po co skoro CP oferuje dwa płatne kanały, w których jak domniemywam, oferta filmowa jest dużo bogatsza. Pozostałe pozycje, to dublowanie Discovery bądź National Geographic, czy Polsat Crime , z ta różnica ze spóźnione o kilka lat. Reasumując, CP śmiało mógłby się bez tego kanału obejść a środki przeznaczyć np na stronę internetowa PN.Co do Dowbora, miał/ma program na Play o reklamach, przyznam uczciwie ze nie wytrzymałem dłużnej niż 10 minut, wcześniej z Borkiem coś o sytuacjach boiskowych i tez długo na antenie nie zagościł. Widać ludzie go nie kupują Uśmiech Do prowadzenia porannej telewizji śniadaniowej to potrzeba ludzi rzutkich i bystrych, a Pan Dowbor na takiego raczej nie wygląda. Ja bym widział, np Pania z Superstacji Karoline Kawke(http://www.superstacja.tv/image/maxi/461884.jpg) i np Jacka Zimnika(http://www.superstacja.tv/image/maxi/406590.jpg) vel DJ Jaco z czasów DJ Club w Polsat 2, czy tez wcześniej wspomniana tu Eweline Kopic.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający