Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TELEWIZJA CP DLA PRACOWNIKÓW POLKOMTELUDrukuj

Plus
Pojawiła się oferta telewizji Cyfrowego Polsatu dla pracowników spółki Polkomtel (kontrolowanej przez Zygmunta Solorza-Żaka). W umowie podpisanej na rok mogą liczyć na obniżkę abonamentu o ponad połowę - informuje serwis Telepolis.pl

Cena Pakietu Familijnego HD + Extra HD + Sport HD + Cinemax HD + sVOD+ HBO HD ustalono na poziomie 50 zł miesięcznie (cena rynkowa to 124,90 zł). Udostępnienie dekodera HD to koszt 49 zł bez dysku i 199 zł z dyskiem 320 GB. Usługa multiroom kosztuje miesięcznie 9,90 zł, a dodatkowy dekoder SD - 29 zł.

Natomiast jak już informowaliśmy współpraca pomiędzy spółką Polkomtel a CP nastąpić ma do końca lipca bieżącego roku. Więcej tutaj.

Informuje: Telepolis.pl
#1 | Mentoris dnia 06.03.12 08:46
Powinno to także objąć pracownikow APSów.
#2 | Hymer dnia 08.03.12 21:49
Powinno być dla wszystkich co My (APS CP) jesteśmy gorsi;/. Konkurencja też oferuje dla swoich zniżki np. "n"
#3 | Prokop dnia 10.03.12 11:34
Ciekawy sposób na zacieśnianie współpracy miedzy CP i Polkomtelem, i na promocję swoich produktów. Tylko pozazdrościć pełnego wypasu na taka kwotę. Budowanie pozytywnej polityki firmySzeroki uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający