Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

OFICJALNY KOMUNIKAT CP NA TEMAT USŁUGI MULTIROOM HDDrukuj

Cyfrowy Polsat
Największa platforma satelitarna w Polsce wprowadziła usługę Multiroom w wersji HD, dzięki której widzowie w ramach jednej opłaty abonamentowej mają możliwość niezależnego oglądania różnych programów w wysokiej rozdzielczości na dwóch odbiornikach telewizyjnych jednocześnie.

Multiroom HD jest dostępny od podstawowego pakietu Familijnego HD. Abonenci najwyższych pakietów programowych, w tym promocji Komfortowej, przez cały okres trwania umowy korzystają z usługi bezpłatnie. Dla pozostałych ofert miesięczny koszt jej utrzymania wynosi 10 lub 15 zł. Z Multiroomu HD można korzystać przy użyciu dekodera Mini HD 2000 udostępnianego abonentowi za jednorazową opłatą w wysokości 79 zł.

Aby w pełni cieszyć się z kanałów HD na dwóch telewizorach, należy posiadać dwa dekodery HD oferowane przez Cyfrowy Polsat, zainstalować je w obrębie jednego gospodarstwa domowego oraz podłączyć do sygnału satelitarnego. Dekoder dedykowany usłudze Multiroom HD wymaga dokonywania okresowej aktywacji. Pierwszą należy przeprowadzić w dowolnym momencie. Po włożeniu karty z dekodera podstawowego do dodatkowego odbiornika trzeba poczekać aż system z aktywowanego sprzętu potwierdzi odblokowanie sygnału. O terminie kolejnej aktywacji użytkownik zostanie poinformowany za pomocą komunikatu na ekranie odbiornika telewizyjnego. Czas późniejszych aktywacji jest zmienny i zarządzany automatycznie przez system Cyfrowego Polsatu.
#1 | szubert dnia 08.03.12 17:57
Szkoda że zostałem nabity w butelkę przez ASP że HD będzie w 3 lub 4 kwartale 2012 bo bym poczekał a tak to lipa teraz....
#2 | Hymer dnia 08.03.12 21:51
Nikt tak naprawdę nie wiedział kiedy to wejdzie.
#3 | Prokop dnia 11.03.12 11:50
Pewnie większość myślała że Multiroom HD pojawi się dużo później, a tu niespodzianka. Wreszcie koniec wojny o pilota i kanały HD.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający