Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PROPOZYCJE POLSAT CAFE NA WIOSNĘDrukuj

Polsat Cafe (HD)
Kobieca stacja Telewizji Polsat- Polsat Cafe zaprezentowała swoje propozycje na wiosnę. Wśród nowości zobaczymy m.in nowy talk-show Krzysztofa Ibisza "Zrozumieć kobietę'', w którym będzie pytał znane kobiety o ich życie osobiste. W nadchodzących odcinkach prezenter będzie gościł m.in Ewę Kasprzyk, Monikę Kuszyńską, Beatę Tyszkiewicz i Magdę Gessler. Kolejną nowością będzie program "Cafeteria", w którym zaproszone bohaterki podzielą się z prowadzącą życiowym doświadczeniem oraz swoimi przeżyciami. Program poprowadzi Marta Grzywacz. Tej wiosny kanał pokaże również cykl Agaty Młynarskiej "Jaka ona jest ?", w programie gościć będą m.in Hanna Gronkiewicz-Waltz czy Krystyna Mazurówna, gwiazdy opowiedzą, które wydarzenia uznają za punkty zwrotne w swoim życiu.
Wśród nowości nie zabraknie kulinarnego programu Ewy Wachowicz "Przez żołądek do serca", "Ach co to był za ślub!" Justyny Steczkowskiej, "Siedem życzeń" gdzie zostaną spełnione życzenia siedmiu kobiet. Program poprowadzą: Katarzyna Skrzynecka i Kalina Ben Sira. Ostatnią nowością będzie magazyn lifestylowy "Tak się robi w showbiznesie''.

Na antenę powrócą takie programy jak "Sexy mama", "Przychodzi baba do lekarza", "Dobrenocki", "Gwiazdy na dywaniku', "Zoom na miasto", "Fabryka uroda", "Gotowe na zmiany", "Z tyłu sceny" i "Aleja sław".

foto: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający