Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

21 KOLEJKA T-MOBILE EKSTRAKLASY W KANAŁACH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
Największym wydarzeniem 21. kolejki piłkarskiej ekstraklasy będzie piątkowy mecz aktualnego mistrza Polski z poprzednim - Wisły Kraków z Lechem Poznań. Tego samego dnia emocje czekają kibiców w Łodzi, gdzie przedostatni ŁKS podejmie ostatnią Cracovię. Wisła i Lech w obecnym sezonie zawodzą. Typowane do walki o mistrzostwo Polski drużyny mogą mieć poważne problemy z zajęciem miejsca w pierwszej trójce. Obecnie krakowanie tracą do trzeciego w tabeli Ruchu Chorzów pięć punktów, a poznaniacy osiem.

Oba zespoły w ciągu niespełna dwóch tygodni zagrają ze sobą trzykrotnie - po ligowym starciu w Krakowie, we wtorek w Poznaniu odbędzie się pierwszy mecz ćwierćfinałowy Pucharu Polski. Rewanż zaplanowano na 20 marca.

Lechici w poprzedniej kolejce ekstraklasy nie grali, ponieważ ich mecz z Górnikiem Zabrze z powodu żałoby narodowej został przełożony. W ten sposób opóźnił się debiut w roli pierwszego szkoleniowca Mariusza Rumaka, który zastąpił zwolnionego z powodu braku wyników Jose Bakero.

Zanim w piątek piłkarze wyjdą na boisko w Krakowie (godz. 20.30), dojdzie do niezwykle ważnego spotkania w Łodzi. Naprzeciw siebie staną ŁKS i Cracovia, czyli zespoły, które z dorobkiem 16 punktów zamykają ligową tabelę.

Remis nie zadowoli żadnej drużyny, a porażka postawi jedną z nich w bardzo trudnej sytuacji. Cracovia nie wykorzystała korzystnego dla siebie kalendarza rozgrywek - w pierwszych trzech spotkaniach grała na własnym stadionie z rywalami z dolnej części tabeli, ale nie odniosła żadnego zwycięstwa. Efektem słabej gry "Pasów" była zmiana trenera. Dariusza Pasiekę zastąpił w tym tygodniu Tomasz Kafarski.

ŁKS też nie zachwyca. Drużyna składająca się z wielu byłych reprezentantów Polski nie przepracowała odpowiednio przerwy zimowej, co teraz odbija się na jej wynikach - w trzech meczach tylko jeden punkt i żadnej zdobytej bramki.

21. kolejka T-Mobile Ekstraklasy na żywo w kanałach Polsatu:

Piątek 9.03.2012
17.55: ŁKS Łódź - Cracovia w Polsacie Sport Extra, Polsacie Futbol i Polsacie Sport HD
22.30: Magazyn T-Mobile Ekstraklasy w Polsacie Sport Extra, Polsacie Futbol i PS HD

Sobota 10.03.2012
13.30: Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk w Polsacie Sport Extra, Polsacie Futbol i PS HD
15.40: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa w Polsacie Sport, PF i PS HD
20.00: Magazyn T-Mobile Ekstraklasy w Polsacie Sport Extra i Polsacie Futbol

Niedziela 11.03.2012
14.30 Widzew Łódź - PGE GKS Bełchatów w Polsacie Sport Extra, Polsacie Futbol i PS HD
16.30: Studio T-Mobile Ekstraklasy w Polsacie Sport, Polsacie Futbol i PS HD
17.00: Śląsk Wrocław - Korona Kielce w Polsacie Sport i PS HD
19.00: Studio T-Mobile Ekstraklasy w Polsacie Sport, Polsacie Futbol i PS HD
20.00: Magazyn T-Mobile Ekstraklasy w Polsacie Sport, Polsacie Futbol i PS HD

Poniedziałek 12.03.2012
21.00: Magazyn T-Mobile Ekstraklasy w Polsacie Sport Extra, Polsacie Futbol i PS HD

Informuje: Polsat Sport
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający