Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PROGRAMY TVP W IPLADrukuj

IPLA
Telewizja Polska wybrała telewizję internetową ipla jako partnera do dystrybucji w internecie swoich programowych hitów z nowego sezonu. Widzowie mogą liczyć zarówno na archiwalne produkcje, jak i przedpremierowe odcinki seriali emitowanych tej jesieni na antenie TVP1 i TVP2. Telewizja internetowa ipla staje się platformą dystrybucji treści multimedialnych dla coraz większej liczby stacji telewizyjnych. Ipla oferuje programy znane ze stacji: Polsat, TVP, TV4, TV Biznes, Polsat News, Superstacja, Polsat Cafe, Wedding TV, 4FunTV, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Play.

– Chcemy ułatwić widzom korzystanie z telewizji w modelu VOD. Dążymy do tego, aby wszystkie interesujące ich treści mogli znaleźć w jednym miejscu – mówi Jarosław Rawicki, Pełnomocnik Zarządu Redefine ds. Pozyskiwania Treści. – Podpisanie umowy z TVP jest dla nas ważnym krokiem w budowaniu zaufania zarówno internautów traktujących ipla jako centrum rozrywki w internecie, jak i stacji telewizyjnych, które coraz chętniej korzystają z możliwości, jakie oferuje im ipla – dodaje.

Na mocy umowy z TVP w telewizji internetowej ipla udostępnione zostaną najpopularniejsze seriale TVP, programy publicystyczne, rozrywkowe, programy dla dzieci. Wśród seriali znajdą się takie tytuły, jak: „Glina”, „Glina 2”, „Oficer”, „Oficerowie”, „Pitbull”, „Tajemnica twierdzy szyfrów”, „Trzeci oficer”, „Fałszerze – Powrót Sfory”, „Złotopolscy”, „Klan”, „Plebania”, „Czas honoru”, „Apetyt na życie”, „Bulionerzy”, „Apetyt na miłość”, „Ja wam pokażę!”, „Hotel pod żyrafą i nosorożcem”.

Pierwsze tytuły dostępne będą już 24 sierpnia br.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający