Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

RICKY BURNS - PAULUS MOSES W POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
W sobotni wieczór transmisja pięściarskiej gali w Braehead Arena w szkockim Glasgow z walką wieczoru Ricky Burns - Paulus Moses. Podczas gali zaplanowano 11 walk, z których najwyższą rangę ma pojedynek Ricky Burns (33-2, 9 KO) - Paulus Moses (28-1, 19 KO). Transmisja na żywo z Glasgow - od godz. 20.00 w sobotę 10 marca w Polsacie Sport.

Burns przystąpi do pierwszej obrony tytułu tymczasowego mistrza świata WBO wagi lekkiej. Rywalem Szkota będzie ex-champion WBA - eksperci w roli zdecydowanego faworyta widzą "Rickstera". De facto jednak Burns został posiadaczem pełnoprawnego pasa WBO w związku z przenosinami Juana Manuela Marqueza do wyższej kategorii.

- Kiedy pokonałem Katsidisa czułem się jak pełnoprawny mistrz, jednak dopiero teraz staję się nim oficjalnie. Cieszę się z wiadomości, że ponownie jestem mistrzem świata, to świetne uczucie. Teraz muszę ciężko pracować na to, by obronić tytuł przeciwko Mosesowi 10 marca. Ostatnie parę lat, w których pokonywałem takich zawodników jak Martinez i Katsidis uczyniło mnie jednym z najlepszych na świecie - powiedział Burns po ogłoszeniu tej decyzji przez swojego promotora Franka Warrena.

W ostatnim pojedynku w listopadzie Burns pokonał jednogłośnie na punkty zawsze niebezpiecznego Australijczyka Michaela Katsidisa (28-5, 23 KO). Jego sobotni przeciwnik ''The Hitman" to były posiadacz pasa mistrza świata federacji WBA, który utracił w drugiej obronie przegrywając przez nokaut w 6 rundzie z Miguelem Acostą (29-5-2, 23).

Informuje: Polsat Sport
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający