Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP NA RAZIE BEZ KANAŁÓW BBCDrukuj

Cyfrowy Polsat
W najbliższym czasie Cyfrowy Polsat nie powiększy swojej oferty telewizyjnej o pozostałe kanały BBC (BBC Entertainment, BBC Knowledge, BBC Lifestyle i CBeebies). Taką informację otrzymał od CP drogą mailową jeden z naszych czytelników. Nieoficjalnie mówi się, że powodem jest brak porozumienia pomiędzy stronami w kwestii finansowej. Jest to zła wiadomość dla fanów BBC posiadających CP, którzy po dołączeniu do oferty BBC HD (1 luty 2012 rok) mieli nadzieję, że także pozostałe w/w kanały powrócą. Poniżej prezentujemy pełną odpowiedź ws.BBC:

Uprzejmie informujemy, że aktualnie Cyfrowy Polsat nie przewiduje podjęcia współpracy z BBC dotyczącej oferowania kanałów BBC Entertainment, BBC Knowledge, BBC Lifestyle i CBeebies.

Warto dodać, że paczka kanałów BBC była dostępna w CP na wyłączność, lecz 1 lutego 2011 roku zostały wycofane.
#1 | Tucia dnia 10.03.12 19:01
A miało być tak pięknieSzok
#2 | pavel dnia 10.03.12 20:44
Niech dolacza chociaz BBC Knowledge HD i jak dla mnie wystarczy
#3 | kserafin0 dnia 10.03.12 21:05
ZłośćDla mnie dramat, brak Top Gear Smutek, nie chciałbym po 5 latach z CP przechodzić do N ale mam lekkiego fioła na pkt. w/w programu Złość
#4 | Mentoris dnia 10.03.12 22:16
A dla mnie brak Top Gear, nie jest problemem. W ogóle brak paczki BBC, mi zwisa i powiewa. Kiedy była w CP, to jej wcale nie oglądałem.
#5 | Gran_Turismo5 dnia 11.03.12 09:39
Co do Top Gear to w Angielskim BBC HD leci niestety w Polskim już nie Smutek

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający