Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

NFI MIDAS PODPISAŁ UMOWĘ Z POLKOMTELEMDrukuj

Plus
Mobyland, spółka zależna notowanego na GPW funduszu NFI Midas i Polkomtel zawarły umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych. Podpisana umowa precyzuje warunki dostępu do ultraszybkiego Internetu w technologii LTE dla klientów operatora sieci Plus.

Podpisana umowa kończy etap negocjacji warunków świadczenia przez Grupę NFI Midas usług ultraszybkiego mobilnego internetu w technologii LTE na rzecz Polkomtelu. Wielkość transmisji danych świadczonych przez spółkę zależną NFI Midas na rzecz Polkomtela będzie określany w zamówieniach składanych przez operatora sieci Plus w ramach umowy hurtowej. W pierwszym zamówieniu firma Polkomtel wyraziła zapotrzebowanie na 11 milionów GB, za łączną kwotę 101,7 mln zł netto.

Podpisanie umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych na rzecz Polkomtela jest kolejnym krokiem rozbudowy sieci ultraszybkiego Internetu na terenie Polski. NFI Midas na bazie unikalnej technologii HSPA+/LTE oraz w oparciu posiadane przez spółki zależne Grupy częstotliwości radiowe może obecnie jako jedyna w kraju oferować dostęp do usług telekomunikacyjnych czwartej generacji. Internet w technologii LTE jest już dostępny w ponad 22 tys. miejscowości w Polsce.

Operator sieci Plus to druga firma , która zdecydowała się wprowadzić usługi ultraszybkiego internetu oferowane przez NFI Midas. Od początku września 2011 roku analogiczne usługi dzięki infrastrukturze spółek z Grupy Midas wprowadził do swojej oferty Cyfrowy Polsat. Pod koniec stycznia Grupa NFI Midas dostała od Cyfrowego Polsatu kolejne zamówienie na pakiet 13 milionów GB danych.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający