Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DOBRE WYNIKI TALENT SHOW POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
Oba talent show Telewizji Polsat po raz kolejny zanotowały doskonały wynik. Największą widownię zgromadził „Tylko muzyka. Must be the music" - 3 mln 809 tys. widzów, drugie miejsce zajął „Tylko taniec. Got to dance" - 3 mln 380 tys. widzów, który w grupie wszystkich badanych względem ubiegłego tygodnia poprawił wynik o blisko 25 tys. widzów.

W piątkowy wieczór, w trakcie nadawania programu, stacja była liderem pasma w grupie komercyjnej 16-49 osiągając wynik na poziomie 23,78%. Niedzielny wieczór także należał do Polsatu - drugi odcinek III edycji „Tylko muzyka. Must be the music" zanotował w grupie komercyjnej 16-49 wynik 27,09%, co zapewniło stacji ponownie pozycję lidera.

Polsat zanotował również doskonały wynik obu show również wśród najmłodszych widzów, między 16 a 24 rokiem życia, „Tylko taniec Got to dance" oglądało w grupie młodych 35,76%, a „Tylko muzykę. Must be the music" - 33,04%.

„Tylko taniec" powstaje na licencji programu "Got to dance" - premiera show miała miejsce na brytyjskim kanale - Sky One w grudniu 2009 roku. Dystrybutorem formatu jest należąca do Ruperta Murdocha firma Shine International - ta sama, która jest właścicielem licencji formatu „Must be the music", również realizowanego w Telewizji Polsat. Producentem obu programów jest Jan Kępiński.

Informuje: Polsat
#1 | Prokop dnia 14.03.12 12:17
To było do przewidzenia. W piątek i ndz. Polsat górą. Programy same w sobie świetne. Różnorodność sprawia, że się nie nudzą, o czym świadczy niesłabnąca popularność MBTM.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający