Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PREMIER TUSK NA DEBACIE W POLSAT NEWS (akt.)Drukuj

Polsat News (HD)
Donald Tusk przyjął zaproszenie dziennikarki Polsatu News Beaty Lubeckiej, na debatę która odbędzie się dziś , premier zapowiedział że pojawi się w stacji już po godzinie 18: "Przyjadę do was i będę oczekiwał na pozostałych, po godzinie 18"

Jak informuje stacja zaproszenie wysłano również do m.in prezesa PIS Jarosława Kaczyńskiego, który nie stawi się na debacie.

Na razie dokładna godzinna debaty nie jest znana, wszystko zależne jest od stanowiska PISu w tej sprawie, nie wiadomo również czy inne partie skorzystają z zaproszenia wysłanego przez Polsat.

AKTUALIZACJA: początek debaty o 19:10,uczestniczyć w niej będą Premier Donald Tusk (PO) oraz Wicepremier Waldemar Pawlak (PSL)- transmisja w Polsacie (tylko 1 część) i Polsacie News (obie części)-prowadzi Jarosław Gugała.

PJN nie odpowiedział na zaproszenie stacji, ale wiadomo że Paweł Kowal przebywa za zagranicą.


Po debacie o godz. 20:00 w Polsat News specjalne 2-godzinne wydanie "To był Dzień" wśród gości będą m.in Janusz Palikot i Elżbieta Jakubiak, prowadzącą magazynu będzie Agnieszka Gozdyra .

źródło: Polsat News
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający