Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP BEZ DUŻEGO PORTALUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Dominik Libicki w wywiadzie, który udzielił Rzeczpospolitej powiedział, że Cyfrowy Polsat nie jest zainteresowany kupnem żadnego dużego portalu horyzontalnego w tym Onetu, choć zaznaczył, że wszystko zależy od ceny. - Wszystko zawsze zależy od ceny, ale nie szukam aktywnie możliwości rozwoju w tym kierunku, tak jak szukałem portalu w rodzaju ipla, której własna technologia i prowadzona działalność jest esencją tego, co robimy. Cyfrowy Polsat jest producentem i dystrybutorem treści programowych, więc musimy sobie zapewnić rozwój i obecność na wszelkiego rodzaju platformach technologicznych. Ipla jest liderem na rynku online video, więc jej pozycja w tym segmencie jest tożsama z naszą na rynku płatnej telewizji satelitarnej. Oczywiście dystrybucja online jest obecnie realizowana na mniejszą skalę, ale ma duży potencjał rozwoju.- powiedział Libicki. Dodał, że CP nie kupi innego portalu w rodzaju Ipli (np. Iplex).

W rozmowie z "Rz" Prezes CP nie zaprzeczył natomiast, że stacja pozyska prawa do pokazywania bramek podczas EURO 2012. - Być może w tym zakresie nawiążemy współpracę z właścicielem praw, ale nie będzie miało to istotnego wpływu na rozwój naszych stacji sportowych.

Rzeczpospolita
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający