Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"WIĘCEJ I TANIEJ" - WIOSENNE PAKIETY TEMATYCZNE IPLADrukuj

IPLA
„Więcej i taniej” – zgodnie z tą zasadą wiosną tego roku właściciel telewizji internetowej ipla planuje rozbudować ofertę w ramach pakietów tematycznych. Jako jeden z pierwszych uruchomiony został pakiet iplaSERIAL w nowej wersji z udostępnionymi przed emisją w telewizji hitami wiosennej ramówki TVP i Polsat, w tym „M jak Miłość”, „Ranczo”, „Hotel 52” czy „Pierwsza miłość”.

Nowa i prosta polityka cenowa zakłada, że pakiet startowy kosztuje 4,90zł za miesiąc, a wszystkie pakiety tematyczne 19,90zł miesięcznie przy płatności przelewem lub kartą (14,90zł dla posiadaczy pakietu startowego). Wszystkie pakiety aktywować można na okres 30 lub 90 dni. Rozbudowa ofert poszczególnych pakietów daje oszczędności dla widzów sięgające 60 proc. w stosunku do starych cen za dostęp do określonych treści.

- Wiosną postanowiliśmy uporządkować i uprościć naszą ofertę dzięki czemu widzowie mogą liczyć na bogatsze propozycje po znacznie niższych cenach. Niektóre pakiety połączyliśmy oferując je w atrakcyjniejszej cenie, inne rozbudowaliśmy, a niektóre płatne kanały udostępniliśmy bezpłatnie. Kolejnych pakietów w wiosennej odsłonie można się spodziewać w najbliższych tygodniach – mówi Albert Szybiński, Dyrektor Produktu ipla. – Zmiany cennikowe dotyczą tylko treści dostępnych dotychczas w modelu transakcyjnym. Nadal większość naszej oferty dostępna jest bezpłatnie.

JEST
aktualna cena pakietów:

*iplaKIDS – 0 zł
*iplaSTART – 4,90zł (miesiąc)
*iplaSERIAL 19,90zł (miesiąc)
*iplaSPORT 19,90zł (miesiąc)

BYŁO:
hipotetyczny koszt aktywowania oferty z nowych pakietów po starej cenie

*iplaMINI – 19,90zł
*VIP + iplaNEWS = 14zł + 14,90zł = 28,90zł
*PRAPREMIERY + Pierwsza Miłość + VIP + iplaNEWS = 14,90zł + 29,90zł +14zł + 14,90zł = 73,70zł
*iplaSPORT + T-Mobile Esktraklasa + VIP + iplaNEWS =
14,90zł + 5zł (aktywacja na 24h) + 14zł + 14,90zł = 48,80zł

iplaSTART
Pierwszym pakietem w nowej formule, który pojawił się na rynku jest iplaSTART oferujący funkcjonalności dostępne dotychczas w dwóch osobnych pakietach (VIP oraz iplaNEWS). Po jego aktywacji można korzystać z treści ipla w wersji bez reklam, w lepszej jakości, korzystać z dodatkowych funkcjonalności oraz oglądać na żywo kanały linearne takie jak Polsat News, Superstacja, TV Biznes, 4Fun.tv, Rebel, Disco oraz iTV. Wkrótce w ofercie pojawią się kolejne kanały linearne. Dodatkowo, posiadacze pakietu iplaSTART mogą oglądać treści typu HIT bezpośrednio na stronie www.ipla.tv, bez potrzeby pobierania aplikacji oraz korzystać z niższych o 5zł cen pakietów tematycznych. Cena pakietu iplaSTART wynosi 4,90zł za 30 dni.

iplaSERIAL
W ramach uruchomionego od marca 2012 pakietu iplaSERIAL oferowane są wszystkie seriale prapremierowe oraz hity serialowe takie jak: Ojciec Mateusz (TVP1), Galeria (TVP1), Klan (TVP1), M jak Miłość (TVP2), Rancho (TVP2), Ja to mam szczęście (TVP2), Hotel 52 (Polsat), Szpilki na Giewoncie (Polsat), Pierwsza Miłość (Polsat), Świat według Kiepskich (Polsat), Malanowski i Partnerzy (Polsat). Seriale te, w ramach pakietu, będzie można oglądać w aplikacji ipla, na stronie www.ipla.tv oraz w wybranych telewizorach SmartTV. Kupując pakiet iplaSERIAL automatycznie aktywowany będzie iplaSTART, co gwarantuje m.in. brak reklam oraz dostęp do telewizji linearnych. iplaSERIAL zastąpił dotychczasowy pakiet PRAPREMIERY oraz pakiet „Pierwsza miłość”. W nowej formule użytkownicy mogą oglądać wszystkie prapremierowe odcinki seriali udostępnione w trakcie trwania aktywności pakietu. Miesięczny koszt podobnie jak w przypadku pozostałych pakietów tematycznych to 19,90zł przy płatności przelewem. Na tańszą o 5 zł ofertę mogą liczyć osoby posiadające pakiet ipla START. Zachowana zostanie także możliwość płatności za wybrany odcinek w modelu PPV.

iplaSPORT
Rozbudowie uległ także pakiet sportowy zapewniający dostęp do transmisji na żywo najciekawszych spotkań sezonu z takich dyscyplin, jak: piłka nożna, siatkówka, sporty walki i inne. Rozgrywki T-Mobile EKSTRAKLASA nadawane na żywo oraz w modelu VOD, w tym także mecze nieemitowane w telewizji, dotychczas były dostępne w ramach osobnego pakietu. Teraz wszystkie te relacje oferowane są w ramach iplaSPORT, co ma zapewnić kibicom sportowym prostszą i atrakcyjniejszą ofertę. Wiosną tego roku fani sportowych emocji mogą liczyć w ipla na relacje z T-Mobile Ekstraklasa, Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Europejskiej UEFA, PlusLigi, Formuły1, Superligi PGNiG.

iplaKIDS
Kanał z bajkami dla dzieci rozstał rozbudowany o treści dla starszych dzieci oraz udostępniony bezpłatnie. Treści te można oglądać zarówno za pomocą aplikacji ipla jak i strony www.ipla.tv. Kolejne propozycje pakietowe uruchomione zostaną już wkrótce.

Telewizja internetowa ipla oferuje swoim widzom dostęp do linearnego sygnału telewizyjnego, transmisje na żywo w wysokiej jakości oraz największą w Polsce legalną bazę treści telewizyjnych, w tym dziesiątki tysięcy odcinków seriali, programów telewizyjnych i największych wydarzeń sportowych. W ofercie ipla znajdują się programy znane z kilkunastu stacji TV: Polsat, TVP1, TVP2, TV4, TV Puls, Polsat News, TV Biznes, Superstacja, Polsat Cafe, WeddingTV, Cartoon Network, MTV, Polsat Play, 4FunTV, Comedy Central, Nickelodeon, Rebel:TV, Polsat Sport, Polsat Sport Extra.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający