Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT ZAPRASZA NA FINAŁ WYBORÓW MISS POLSKIDrukuj

Polsat (HD)
W sobotni wieczór w Polsacie odbędzie się finałowa Gala wyborów Miss Polski, która odbędzie się w Płocku. W tym konkursie piękności wezmą udział kandydatki wyłonione w kwalifikacjach przeprowadzanych na terenie całego kraju. Półfinał Wyborów Miss Polski 2011 odbył się 25. czerwca w Kozienicach i wówczas Jury wybrało 22 finalistki. 23. uczestniczką tego konkursu piękności jest zdobywczyni tytułu Miss Polonia Australia. Natomiast 24 finalistkę wybrali internauci w głosowaniu internetowym. Uroczysty finał wyborów Miss Polski 2011 odbędzie się w płockim Amfiteatrze i tu zostanie wyłoniona tegoroczna Miss Polski. Koronę nowo wybranej królowej przekaże Miss Polski 2010 - Agata Szewioła.

Miss Polski to konkurs piękności organizowany w Polsce od 1990 roku. Jego zwyciężczyni reprezentuje Polskę na konkursie Miss World, który w tym roku odbędzie się 6. listopada w Londynie.

źródło: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający