Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CO W NAJBLIŻSZYM "SIĘ KRĘCI NA ŻYWO"? (wideo)Drukuj

Polsat (HD)
Przed nami kolejny odcinek magazynu ''Się kręci na żywo". W programie gościć będziemy bohaterów serialu "Pamiętniki z Wakacji", którzy przygotują nam znaną właśnie z tego serialu potrawę "Mięsny Jeż".

Następnym elementem programu będzie rozmowa z jurorką nowego talent show Telewizji Polsat "Tylko Taniec. Got to Dance" - Krystyną Mazurówną, która skomentuje jak Polacy odbierają jej wygląd, a także jak ją oceniają. Warto dodać, że Mazurównę zobaczymy, także w programie "Jaka ona jest?" (premiera 29 marca o 21:30 w Polsat Cafe).W cyklu "20-lecie Polsatu" tym razem wspomnimy kultowy serial komediowy "Miodowe Lata'' (emitowany był od 1998 roku do 2003). Sitcom wspominać będą Cezary Żak (serialowy Karol Krawczyk) i Artur Barciś (Tadeusz Norek).

Magazyn "Się kręci na żywo" to cotygodniowy przegląd najważniejszych wydarzeń kulturalno - towarzyskich. Program nadawany jest z nowego studia - jednej ze stołecznych kawiarni. Emisja w każdą sobotę o 10:45. Program prowadzi trójka młodych gwiazd stacji - Agnieszka Popielewicz, Maciej Dowbor oraz Maciej Rock.
#1 | PN dnia 23.03.12 19:55
Najlepszy odcinek "Pamiętników...." mięsny jeż, mięsny jeż - ty go zjesz....Polewka
#2 | Jozef Moneta dnia 25.03.12 10:53
Ten program, ma potencjał. Teraz wprowadzić wydania tygodniowe, o poważniejszych tematach i będzie dobrze.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający