Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PIĘŚCIARSKI MARATON W KANAŁACH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
Fani boksu muszą przygotować się na zarwaną noc z najbliższej soboty na niedzielę, bo czeka ich mnóstwo atrakcji! Stacja Polsat Sport przeprowadzi relację z kilkunastu pojedynków bokserskich, w tym z walki Tomasza Adamka.

Sobotni wieczór z zawodowym boksem rozpoczniemy o godz. 21.00 w Polsacie Sport i Polsacie Sport HD, kiedy to rozpocznie pracę pięściarskie studio. Potem najpierw gala w New Jersey, w której w sześciu walkach wystąpi aż czterech Polaków: Mariusz Wach vs. Tye Fields (waga ciężka), Kamil Laszczyk vs. Tevin Farmer (super piórkowa), Artur Szpilka vs. Terrance Marbra (ciężka) i Patrick Majewski (średnia).

Następnie od godz. 2.00 (uwagę na zmianę czasu!) transmisja z Houston, gdzie zmierzą się Amerykanin Danny Garcia (22 zwycięstwa, 14 KO) i Meksykanin Erik Morales (52 zwycięstwa - 7 porażek, 36 KO). Stawką będzie tytuł mistrzowski World Boxing Council w wadze lekkopółśredniej. Morales będzie bronić zdobytego w 2011 roku trofeum.

I wreszcie od godz. 4.00 przenosimy się do Nowego Jorku, gdzie walczyć będzie Tomasz Adamek - ta transmisja także na antenie Polsatu otwartego.

Tomasz Adamek (44-2, 28 KO) skrzyżuje rękawice z Nagym Aguilerą (17-6, 12 KO). Dla 35-letniego "Górala" będzie to pierwszy występ od wrześniowej potyczki z Witalijem Kliczką o mistrzostwo świata i szansa na udowodnienie, że w wadze ciężkiej nasz zawodnik nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

- Najwyższą rangę ma oczywiście walka w Houston. Legendarny meksykański wojownik w pierwszej obronie pasa WBC zmierzy się z niepokonanym Dannym Garcią. "El Terrible" postara się udowodnić tym występem, że stać go jeszcze na wielkie walki i wciąż stanowi zagrożenie dla najlepszych. W boksie nie chodzi tylko o siłę. Pokonanie młodego, szybkiego, ambitnego, zdeterminowanego i głodnego sukcesu pięściarza pokaże, że wciąż zaliczam się do elity - powiedział 35-letni Morales. - Ten występ ma być krokiem w kierunku większych walk. Słowo "porażka" nie przychodzi mi do głowy. Jestem podekscytowany. Przygotowałem się odpowiednio.

- Czuję się odmłodzony. Potrzebowałem trochę czasu, żeby zrozumieć, czego naprawdę chcę. Teraz już wiem - stuprocentowo poświęcam się boksowi. Mam w głowie pewne wątpliwości. Są na horyzoncie walki, które mnie interesują, ale nie wiem, czy jestem na nie gotowy. Ten pojedynek przyniesie odpowiedź - dodaje legenda.

Informuje: Polsat Sport
#1 | Tucia dnia 24.03.12 10:37
No cóż dla boksu trzeba będzie poczekać do 4 ranoSzeroki uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający