Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

GALA GRUPY SAUERLAND EVENT NA ŻYWO W POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
We wtorek w niemieckiej Kilonii odbył się trening otwarty przed sobotnią galą grupy Sauerland Event, którą pokażemy w bezpośrednich transmisjach. Abraham trenuje, 'Wilk' zatrzymany przez strajk - w sobotę na żywo gala w Kilonii.

W pojedynku wieczoru o pas mistrza Europy w kategorii super średniej zmierzą się były mistrz świata w wadze średniej (2005-2009) Arthur Abraham (33-3, 27 KO) i Piotr Wilczewski (30-2, 10 KO), który w październiku 2011 stracił tytuł mistrza Europy w przegranym minimalnie na punkty pojedynku z Anglikiem Jamesem DeGale. Tamta walka odbyła się w Liverpoolu i zdaniem wielu obserwatorów "Wilku" jej nie przegrał...

W pokazowych zajęciach wziął udział jednak tylko ten pierwszy. "Wilk" nie doleciał na miejsce ze względu na strajk pracowników lotniska.

Fotorelacja z Kilonii, gdzie oprócz Abrahama trenował między innymi Eduard Gutknecht (23-1, 9 KO), który w sobotę bronić będzie pasa mistrza Europy w wadze półciężkiej przed Tonym Averlantem (17-5-2, 4 KO) - na stronie bokser.org.

Podczas gali wystąpi też nasz niepokonany w ringu Mateusz Masternak (25 zwycięstw - 19 KO), którego rywalem w kategorii cruiser będzie Felipe Romero (15-4, 10 KO).

Meksykanin ma ochotę sprawić sobie prezent na 28. urodziny, które będzie obchodził 18. kwietnia. Ale nasz "Master" nie zamierza psuć swojego imponującego bilansu, a sam za miesiąc (2. maja) też będzie obchodził jubileusz - skończy dopiero 25 lat!

Bezpośrednia relacja z Kilonii od godz. 18.15 w Polsacie Sport (od godz. 21.00 także w Polsacie Sport HD); towarzryszć jej będzie pięściarskie studio, które rozpocznie pracę o godz. 18.00.

Informuje: Polsat Sport
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający