Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MULTIROOM HD WKRÓTCE W CYFROWYM POLSACIEDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat w najbliższym czasie planuje powiększyć swoją ofertę o usługę Multiroom HD. Przypomnijmy że Multiroom w swoich ofertach mają konkurenci słonecznej platformy tzn. telewizja n oraz Cyfra+. Jak na razie operator nie chce zdradzać szczegółów dotyczącej nowej oferty, wiadomo jednak że usługa zostanie udostępniona jesienią tego roku.

Dzięki usłudze Multiroom HD abonenci zyskają możliwość niezależnego odbioru pełnej oferty Cyfrowego Polsatu na dwóch odbiornikach tv w ramach jednej opłaty za abonament.

źródło: Cyfrowy Polsat
#1 | Prokop dnia 10.09.11 13:34
I wreszcie będzie koniec walki o pilota, bo ten chce film a tamten mecz albo jakiś serial Szeroki uśmiech bardzo dobre posunięcie CP, takie 2 w 1 /abonamencie/
#2 | falko25x dnia 29.09.11 16:53
Tak samo ja miałem,chciałem echostara ale nie było,a wczoraj dzwoniłem do cp i taką/kie wymianki mam do końca umowy wraźie awarii sagemcom'a.
#3 | Slapi dnia 08.02.12 15:41
Ciekawi mnie jak jednostka miary "wkrótce" w rozumieniu Polsat przekłada się na jednostki czasu w układzie ISO?
#4 | szubert dnia 08.02.12 17:55
Ciekawe jak to będzie z abonentami z Multiroom SD czy dadzą opcje zmiany ^^ pewnie jak to zwykle za opłatą ;|
#5 | Slapi dnia 10.02.12 09:22
Byłoby to niezgodne z umową, gdyż reklamują multiroom pisząc:
Multiroom to usługa, dzięki której oglądasz ten sam pakiet kanałów telewizyjnych, na dwóch dekoderach. To bogactwo kanałów dla całej rodziny w jednym abonamencie! I każdy w rodzinie ogląda to, na co akurat ma ochotę! W promocji za 0 zł!
źródło: http://www.cyfrow...-polsat.cp

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający