Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KONIEC CZYNSZU ZA DEKODER HD W PAKIECIE MINI HDDrukuj

Cyfrowy Polsat
Z dniem 3 kwietnia 2012 roku, wraz z wejściem w życie nowej oferty dla nowych klientów, Cyfrowy Polsat zniesie opłatę (czynsz) w wysokości 5zł za użytkowanie dekoderów HD w pakiecie Mini HD. Brak opłaty czynszowej dotyczyć będzie tylko nowych abonentów platformy. Ponadto wprowadzona zostanie oferta na pakiet Mini HD z umową na 15 miesięcy i dekoderem SD, w której klient otrzyma aż 3 miesiące pakietu Mini HD gratis.

W przypadku gdy klient zdecyduję się na umowę na 36 miesięcy z pakietem Mini HD i dekoderem HD zapłaci jednorazową opłatę aktywacyjną w wysokości 99zł i otrzyma 6 miesięcy pakietu Mini HD gratis. Natomiast, gdy klient zdecyduje się na dekoder SD, opłata aktywacyjna wyniesie tylko 1zł.

#1 | PN dnia 02.04.12 17:13
Heh pan MN znów kłamie tym razem przy newsie umieścił napis "tylko u nas" co jest nie prawdziwy.... bowiem u nas też takowy jest, brak mi słów..... a co ciekawsze to dopiero dziś go umieściłPolewka

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający