Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

IPLAFILM OD DZIŚ W SUBSKRYPCJIDrukuj

IPLA
Rusza subskrypcyjny pakiet iplaFILM oferujący setki produkcji emitowanych bez reklam. Nielimitowany dostęp do ponad połowy tysiąca filmów pełnometrażowych gwarantowany jest od dziś za kwotę 19,90 zł miesięcznie. Wprowadzenie iplaFILM w nowej formule jest elementem wiosennych zmian pakietów tematycznych w ipla, realizowanych zgodnie z zasadą „więcej i taniej”.

Dotychczas dostęp do pojedynczego filmu w ipla aktywować można było za cenę minimum 5 zł. W nowym pakiecie iplaFILM cena jednej ekranizacji wyniesie zaledwie kilka groszy, a wszystkie filmy emitowane są bez reklam. Jeszcze mniej, bo tylko 14,90 zł miesięcznie, zapłacą za cały pakiet posiadacze abonamentu startowego iplaSTART. Pakiet filmowy aktywować można na okres 30 lub 90 dni.

W pierwszym miesiącu pakiet zawierać będzie ponad pół tysiąca filmów i co miesiąc będzie uzupełniany o kolejne atrakcyjne tytuły. Z częścią dystrybutorów filmowych ipla współpracuje na wyłączność, co gwarantuje widzom unikalną ofertę filmową. W ramach pakietu czekać będą między innymi takie popularne wśród widzów ipla filmy, jak: „Lincz”, „Czarny czwartek”, „Dzienniki nimfomanki”, „Vicky Cristina Barcelona”, „To nie tak jak myślisz, kotku”, „Miłość na wybiegu”, „Mr. Nobody”, „Largo Winch”, Śluby panieńskie”, Nigdy nie mów nigdy” i wiele innych. Niektóre tytuły będzie można nadal aktywować pojedynczo.

– Jako pierwsi w Polsce udostępniamy tak bogaty subskrypcyjny pakiet filmowy za tak przystępną kwotę. Wprowadzając tę przełomową na polskim rynku usługę, bazowaliśmy na sprawdzonych wzorcach tego typu rozwiązań dostępnych za granicą. Teraz osoby chcące oglądać filmy będą mogły oglądać je bez limitu w ramach jednej opłaty aktywacyjnej – mówi Albert Szybiński, Dyrektor Produktu ipla.

Filmy w ramach iplaFILM oglądać można poprzez aplikację ipla dla Windows, stronę www.ipla.tv, a wkrótce także wybranych modelach telewizorów typu SmartTV. Aktywując pakiet filmowy, użytkownik automatycznie otrzyma także dostęp do pakietu startowego gwarantującego brak reklam, lepszą jakość materiałów, dostęp do telewizyjnych kanałów linearnych oraz możliwość oglądania materiałów z kategorii HIT na stronie www.ipla.tv.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający