Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP INFORMUJE O KORZYSTANIU Z NR. SPECJALNYCHDrukuj

Cyfrowy Polsat
Usługi realizowane w oparciu o numery specjalne (tzw. usługi Premium Rate) to usługi o podwyższonej opłacie, wśród których możemy wyróżnić SMS specjalne, MMS specjalne i Usługi głosowe specjalne.

Usługi te są powszechnie używane między innymi w konkursach, loteriach, głosowaniach, sondach, usłudze CHAT SMS, serwisach informacyjnych oraz przy realizowaniu płatności i zakupu kontentu multimedialnego tj.: dzwonki, tapety, animacje, gry, video.

Opłaty za korzystanie z numerów specjalnych nie pomniejszają środków dostępnych w ramach abonamentu, nie są objęte dodatkowymi pakietami bezpłatnych minut czy SMS-ów. Opłata pobierana w ramach tych usług dotyczy wyłącznie usług dostępnych w ramach specjalnego zakresu numerów. Stawki za połączenia na numery specjalne obowiązują przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, są jednakowe dla wszystkich użytkowników telefonów komórkowych i nie zależą od używanego planu taryfowego.

Dodatkowo należy pamiętać, iż także otrzymywanie SMS-ów, MMS-ów z numerów Premium może dodatkowo obciążyć konto użytkownika.

Obecnie Cyfrowy Polsat nie obsługuje tego typu usług w wersji płatnej (przychodzące płatne SMS lub MMS). Opłaty za usługi Premium znajdują się w Cenniku usług telekomunikacyjnych.

Klient, który nie chce otrzymywać informacji SMS-owych o konkursach i loteriach, ma możliwość zablokowania otrzymywania tego typu wiadomości. Aby tego dokonać należy wysłać stosowne oświadczenie lub zadzwonić do organizatora konkursu, który ma obowiązek zablokować wysyłanie SMS-ów do tego Klienta.

Jednocześnie dyspozycja Klienta, zgłoszona do Cyfrowego Polsatu, dotycząca zablokowania w/w SMS-ów, bądź SMS-ów przychodzących z numerów specjalnych (wszystkich lub konkretnych) zostanie przyjęta i przekazana w imieniu Klienta do firm organizatorów konkursu.

Dodatkowe informacje dotyczące usług specjalnych znajdują się na stronach Centrum Informacji Konsumenckiej.

Nowość! Z dniem 4 maja 2012 r. Cyfrowy Polsat S.A. wprowadza bezpłatne blokady oraz progi kwotowe dla usług realizowanych na numery specjalne i opłat specjalnych WAP.

Informuje: CP
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający