Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NOWY FUTBOLOWY PROGRAM POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
Od dziś na antenie Polsatu zadebiutuje nowy futbolowy talent-show ''Najostrzejsza drużyna Gillette''. W programie zobaczymy młodych piłkarzy, którzy mają okazję zaprezentować swoje zdolności w kilku konkurencjach, m.in. slalomie z piłką, rzutach karnych czy żonglerce.

Spośród setek uczestników jury w składzie: Andrzej Juskowiak, Czesław Michniewicz i Roman Kołtoń, wybierze 27 najbardziej utalentowanych, którzy w nagrodę odbędą trening z napastnikiem reprezentacji Polski - Robertem Lewandowskim, a także zagrają w specjalnym meczu rozegranym na stadionie Polonii Warszawa, przy ulicy Konwiktorskiej. Castingi odbywały się w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie.

Program poprowadzi znany już z Polsatu Sport - Jerzy Mielewski i potrwa około 5 minut. Premiera o 19:20 (powtórka jutro o 21:00 w Polsacie Sport). Jednak godzinny emisji są ruchome (jutro i piątek o 19:20, poniedziałek i wtorek o 20:00, środa o 20:25).

Więcej o programie tutaj
#1 | Prokop dnia 19.04.12 10:54
Ciekawy pomysł na program. Czegoś takiego nie było jeszcze. Polsat przyczynia się do odkrywania młodych talentów piłkarskich.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający