Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

NOWY FUTBOLOWY PROGRAM POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
Od dziś na antenie Polsatu zadebiutuje nowy futbolowy talent-show ''Najostrzejsza drużyna Gillette''. W programie zobaczymy młodych piłkarzy, którzy mają okazję zaprezentować swoje zdolności w kilku konkurencjach, m.in. slalomie z piłką, rzutach karnych czy żonglerce.

Spośród setek uczestników jury w składzie: Andrzej Juskowiak, Czesław Michniewicz i Roman Kołtoń, wybierze 27 najbardziej utalentowanych, którzy w nagrodę odbędą trening z napastnikiem reprezentacji Polski - Robertem Lewandowskim, a także zagrają w specjalnym meczu rozegranym na stadionie Polonii Warszawa, przy ulicy Konwiktorskiej. Castingi odbywały się w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie.

Program poprowadzi znany już z Polsatu Sport - Jerzy Mielewski i potrwa około 5 minut. Premiera o 19:20 (powtórka jutro o 21:00 w Polsacie Sport). Jednak godzinny emisji są ruchome (jutro i piątek o 19:20, poniedziałek i wtorek o 20:00, środa o 20:25).

Więcej o programie tutaj
#1 | Prokop dnia 19.04.12 10:54
Ciekawy pomysł na program. Czegoś takiego nie było jeszcze. Polsat przyczynia się do odkrywania młodych talentów piłkarskich.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający