Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DECYDUJĄCE STARCIA W PGNIG PP W POLSACIE SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
Podczas weekendu w Kielcach rozegrany zostanie finałowy turniej Pucharu Polski piłkarzy ręcznych. W bezpośrednich transmisjach pokażemy wszystkie cztery mecze finałowego turnieju, w którym uczestniczą Azoty Puławy, MMTS Kwidzyn, Orlen Wisła Płock i Vive Targi Kielce.

Gospodarzem imprezy w Hali Legionów - która będzie otwarta każdego dnia imprezy na półtorej godziny przed pierwszym meczem - jest KS Vive Targi Kielce.

Organizatorzy, wspólnie z Polskim Górnictwem Naftowym i Gazownictwem SA, przygotowali wiele atrakcji dla kibiców, którzy zasiądą na trybunach Hali Legionów. Na fanów czeka wiele nagród do zdobycia w różnych konkursach, poczęstunki, różne pokazy i występy.

Trofeum zdobytego przed rokiem (także w latach 2009 i 2010) broni Vive Targi, a z pewnością głównym rywalem gospodarzy powinni być aktualni mistrzowie Polski - Orlen Wisła Płock.

Płocczanie po raz ostatni zdobyli Puchar w roku 2008 i mają w klubowej gablocie 10 takich trofeów, zaś kielczanie po Puchar sięgali dotychczas ośmiokrotnie.

Szyki faworytom spróbują popsuć ich półfinałowi rywale z Kwidzynia i Puław, lecz realnie patrząc - byłaby to duża sensacja!

Na uczestników Final Four czekają także nagrody - ZPRP przygotował dla grających w turnieju drużyn pulę nagród na łączną sumę 100 tys. zł. Połowę tej sumy zgarnie triumfator.

Naszym transmisjom towarzyszyć będzie turniejowe Studio - poprowadzi je Szymon Zaworski, którego gośćmi będą m.in. zawodnicy PGNiG Superligi oraz trener Wojciech Nowiński. Na zmianę spotkania będą komentować Tomasz Włodarczyk i Szymon Rojek.

Transmisje na żywo z PGNiG Pucharu Polski Final - w Polsacie Sport:

Sobota (14 kwietnia):
godz. 17.40: I półfinał Azoty Puławy - Orlen Wisła Płock
- godz. 19.30: Studio Pucharu Polski
- godz. 20.00: II półfinał: VIVE Targi Kielce - MMTS Kwidzyn
- godz.21.50: Studio Pucharu Polski
Niedziela (15 kwietnia):
- godz. 14.30: Studio Pucharu Polski
- godz. 15.00: mecz o 3. miejsce
- godz. 17.00: Studio Pucharu Polski
- godz. 17.30: Finał
- godz. 19.30: Studio Pucharu Polski

Informuje: Polsat Sport
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający