Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PREMIERA "BREAKING BAD" W POLSACIE (wideo)Drukuj

Polsat (HD)
29 kwietnia o godz. 22:00 Polsat zaprasza na premierę jednego z najlepszych amerykańskich seriali ostatnich lat. „Breaking Bad” zdobył sześć nagród Emmy. Z tego aż trzy telewizyjne Oscary (w latach: 2008 – 2010) otrzymał odtwórca roli pierwszoplanowej, Bryan Cranston w kategorii: Najlepszy aktor w serialu dramatycznym.

Wciela się on w postać sfrustrowanego nauczyciela chemii, który, gdy dowiaduje się, że ma złośliwego raka, zmienia swoje życie. Ze zwykłego obywatela staje się kryminalistą, aby zabezpieczyć przyszłość swojej rodziny. „Breaking Bad” doskonale łączy dwa gatunki - serial sensacyjny z obyczajowym. To opowieść społecznie zaangażowana, a przy tym obfitująca w niesamowite zwroty akcji ze sporą dawką czarnego humoru. Poniżej prezentujemy promo serialu.
Emisja premierowego serialu "Breaking Bad" od niedzieli 29 kwietnia, tuż po muzycznym talent - show "Tylko Muzyka. Must be the Music".

Informuje: Polsat Media/ Video: Youtube
#1 | Prokop dnia 19.04.12 11:09
Kolejny po "Kościach" świetny serial w Polsacie. MBTM, "Breaking Bad" i ndz. wieczór należy tylko i wyłącznie do Polsatu.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający