Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PRZED NAMI PIERWSZY PÓŁFINAŁ "TYLKO TANIEC..."Drukuj

Tylko Taniec. Got to dance
Już piątek pierwszy odcinek na żywo tanecznego show "Tylko taniec. Got to dance". Zobaczymy pierwszą półfinałową dziesiątkę, która powalczy o wejście do finału. Nagrodą główną jest występ na tegorocznym 10. jubileuszowym Sopot TOPtrendy Festiwal 2012 oraz 100 tysięcy złotych.

W pierwszym półfinale czeka nas spora dawka emocji. Po 6 tygodniach przesłuchań jurorzy podjęli ostateczną decyzję. Do etapu półfinałowego, z uwagi na wysoki poziom uczestników, przeszło w sumie 30 podmiotów.A już w najbliższym pierwszym odcinku live zobaczymy dziesiątkę tych najlepszych z najlepszych.

Wszystkie możliwe rodzaje tańca, uczestnicy w różnym wieku, soliści, duety i formacje.

Z każdego odcinka półfinałowego do ścisłego finału przechodzi tylko dwóch uczestników - ci, którzy decyzją widzów otrzymają największą liczbę głosów.

Oto dziesiątka z pierwszego odcinka na żywo:

*Dawid Ignaczak
*Katarzyna Błoch i Marek Zaborowski
*Duo Rock
*Rapsodia
*Takt Chadek
*Only Boys
*Robert Krajewski
*MonsterBots
*Belong2Beat
*Łukasz Matera i Maciej Skwarek

Tylko taniec" powstaje na licencji programu "Got to dance" - premiera show miała miejsce na brytyjskim kanale - Sky One w grudniu 2009 roku. Dystrybutorem formatu jest należąca do Ruperta Murdocha firma Shine International - ta sama, która jest właścicielem licencji formatu "Must be the music", również realizowanego w Telewizji Polsat.

Informuje: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający