Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ZMIANY W RAMÓWCE POLSATU SPORTDrukuj

Polsat Sport (HD)
W związku z awansem polskich siatkarek do finału Turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich, ich mecz pokaże dodatkowo stacja Polsat Sport, co niesie zmiany w niedzielę także w innych kanałach.

1.Mecz finałowy turnieju w Ankarze transmitować będziemy od godz. 16.30 w Polsacie Sport i Polsacie Sport News.

2.Zaplanowane od godz. 16.00 w Polsacie Sport Studio T-Mobile Ekstraklasy oraz mecz Wisła Kraków - Śląsk Wrocław (od godz. 16.55) wyemitujemy w Polsacie Sport Extra. W Polsacie Sport powtórkę tego meczu pokażemy o godz. 22.30.

3.Zaplanowana w Polsacie Sport Extra transmisja meczu Jagiellonia Białystok - ŁKS odbędzie się w Polsacie Sport HD.

4.Nie będzie zaplanowanej w Polsacie Sport HD transmisji meczu PGE Bełchatów - Cracovia.

5.II mecz finałowy PGNiG Superligi kobiet KGHM Zagłębie Lubin - Vistal Łączpol Gdynia o godz. 20.30 pokażemy w Polsacie Sport, a nie jak wcześniej było zaplanowane w Polsacie Sport Extra.

6.Mecz ligi holenderskiej Vitesse Arnhem - Ajax Amsterdam zaplanowany o godz. 14.25 w Polsacie Sport Extra pokażemy o godz. 21.00 w Polsacie Futbol.

7.Mecz o 3. miejsce w World Tour w siatkówce plażowej w Szanghaju w Polsacie Sport Extra pokażemy o godz. 21.30 zamiast planowanej wcześniej godz. 19.00.

Informuje: Polsat Sport
#1 | Prokop dnia 06.05.12 11:54
W wyniku takiego obrotu sprawy wszelkie zmiany są wybaczalne a nawet wskazane. PS zawsze pokazuje najważniejsze wydarzenia i to lubię.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający