Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Decydujące mecze Ligi Mistrzów Futsalu na kanałach Polsat Sport PremiumDrukuj

Kanały Polsat Sport PremiumKanały Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 pokażą półfinały, mecz o trzecie miejsce oraz finał Ligi Mistrzów w futsalu.

"Całe życie z wariatami - 15 lat Kabaretu Skeczów Męczących" w PolsacieDrukuj

Polsat (HD)Już dziś - 21 kwietnia, Telewizja Polsat pokaże specjalny program z okazji 15-lecia Kabaretu Skeczów Męczących.

Polsat poszukuje uczestników do polskiej edycji "Love Island" (wideo)Drukuj

Polsat (HD)Trwa casting do polskiej edycji randkowego reality show "Love Island". Poszukiwani są single i singielki w wieku 18-35 lat.

Netia i Poczta Polska zbudują inteligentną sieć WAN w PolsceDrukuj

NetiaPoczta Polska zawarła z Netią umowę na budowę i utrzymanie rozległej, inteligentnej sieci transmisji danych dla blisko 5 tys. placówek. Sieć powstanie z wykorzystaniem innowacyjnej technologii inteligentnej agregacji różnego typu łączy dostępowych.

Dodatkowe GB na smartfon lub Domowy Internet LTE w PlusieDrukuj

PlusOd dziś w Plusie jest możliwość dobrania do abonamentu głosowego usługi internetowej już za 25 zł miesięcznie i samodzielnej decyzji czy mają to być dodatkowe GB na smartfonie czy Domowy Internet LTE.

CI Polsat szykuje kolejny polski program - "Dożywotniacy"Drukuj

CI Polsat (HD)8 maja kanał Crime+Investigation Polsat rozpocznie emisję nowego lokalnego cyklu dokumentalnego "Dożywotniacy".

Nowa usługa Netii - serwery dedykowane we współpracy z Dell EMCDrukuj

NetiaNetia uruchomiła nową usługę serwerów dedykowanych, z której będą mogły skorzystać zarówno duże podmioty, jak i mniejsze firmy. Partnerem Netii w tym zakresie jest DELL EMC, wiodący dostawca wydajnych i niezawodnych rozwiązań serwerowych.