Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

Mikołajkowy bonus dla klientów PlusaDrukuj

PlusBonus 50% więcej do doładowania to mikołajkowa promocja Plusa dla użytkowników wszystkich usług na kartę. Promocja trwa tylko jeden dzień, czyli 6 grudnia, i żeby z niej skorzystać wystarczy doładować konto za pośrednictwem kanału bankowo-internetowego kwotą od 30 zł do 99 zł.

10 kanałów w świątecznym "otwartym oknie" Cyfrowego PolsatuDrukuj

Cyfrowy PolsatZ okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymają w ramach "otwartego okna" bezpłatny dostęp do 10 kanałów tematycznych. Promocja potrwa do 7 stycznia 2019 roku.

Małgorzata Świtała przechodzi z TVP Info do Polsat NewsDrukuj

Polsat News (HD)Do zespołu Polsat News dołącza Małgorzata Świtała. Dziennikarka zadebiutuje na antenie 17 grudnia w paśmie "W rytmie dnia". Świtała przez ostatnie trzy lata pracowała w TVP Info.

Polsat zrealizuje 2. edycję "Śpiewajmy razem. All Together Now"Drukuj

Polsat (HD)Telewizja Polsat podjęła decyzję o zrealizowaniu drugiej edycji programu "Śpiewajmy razem. All Together Now".

Kino Polska HD zamiast wersji SD w Cyfrowym PolsacieDrukuj

Cyfrowy PolsatCyfrowy Polsat podmienił przekaz kanału Kino Polska. Od teraz na pozycji 43 w dekoderach melduje się stacja w wysokiej rozdzielczości. Kino Polska SD (jako Test KP) przeniesiono na odległą poz. 536.

Wszystkie spotkania 1/8 finału Pucharu Polski w Polsacie Sport i IPLIDrukuj

Polsat Sport (HD)Kanał Polsat Sport oraz IPLA wyemitują wszystkie spotkania 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski. Mecze rozegrane zostaną w dniach 4-6 grudnia.

Czwórka zadowolona z oglądalności "Gwiazd Kabaretu". 2. sezon wiosnąDrukuj

Czwórka (TV4 - HD)Średnio prawie milion widzów gromadził w piątki o godz. 20 pierwszy sezon "Gwiazd Kabaretu" w Czwórce. Udziały stacji w tym paśmie wyniosły 5,7% oraz 6,6% w grupie komercyjnej, plasując Czwórkę na piątym miejscu w Polsce. Na wiosnę Czwórka planuje emisję drugiego sezonu programu.