Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Plus daje 10 zł na zakupy w ŻabceDrukuj

PlusOd dziś każdy, kto kupi starter Plus Na Kartę lub Plush na Kartę, może dostać 10 zł na zakupy w sklepach sieci Żabka. Startery należy kupić i zarejestrować w placówkach Poczty Polskiej, a następnie doładować konto za co najmniej 10 zł.

Poniedziałek Wielkanocny w Polsacie upłynie pod znakiem filmów DisneyaDrukuj

Polsat (HD)Telewizja Polsat przez cały Poniedziałek Wielkanocny (22 kwietnia), będzie nadawała animowane i aktorskie filmy wytwórni Walta Disneya.

"Wojciech Chmielarz: rozmowa o zbrodni" na CI Polsat (wideo)Drukuj

CI Polsat (HD)10 kwietnia CI Polsat wyemituje dokument specjalny "Wojciech Chmielarz: rozmowa o zbrodni". Chmielarz stanie twarzą w twarz z Florentyną N., która zgodziła się porozmawiać o tym, co naprawdę wydarzyło się w lipcu 2003 roku w Bielsku Białej.

CI Polsat szerzej dostępny w UPC PolskaDrukuj

CI Polsat (HD)Od kwietnia kanał Crime+Investigation Polsat (HD) jest szerzej dostępny dla abonentów sieci kablowej UPC Polska.

"Polska Wybiera - Eurowybory 2019" od 6 kwietnia w Polsat News (wideo)Drukuj

Polsat News (HD)Już od soboty, 6 kwietnia, Polsat News wprowadza na antenę przedwyborcze debaty przedstawicieli największych komitetów wyborczych do Parlamentu Europejskiego.

18 kanałów w wiosennym "otwartym oknie" Cyfrowego PolsatuDrukuj

Cyfrowy PolsatCyfrowy Polsat przygotował dla swoich abonentów wiosenny prezent. Do 5 maja operator udostępni 18 kanałów bez dodatkowych opłat.

Treści Paramount Play w IPLIDrukuj

IPLAIPLA powiększa swoją bibliotekę treści. Tym razem do pakietu IPLA FILMY I SERIALE dołączyła oferta serwisu Paramount Play amerykańskiej grupy mediowej Viacom International Media Networks (VIMN), właściciela studia Paramount Pictures oraz kanałów Comedy Central i MTV.