LM w CP. Znamy ceny

https://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=6547

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Zrezygnuj z newselettera

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

Nowy polski cykl "Opowiem ci o zbrodni" jesienią na CI PolsatDrukuj

CI Polsat (HD)A+E Networks realizuje nowy 6-odcinkowy cykl dokumentalny "Opowiem ci o zbrodni", do udziału w którym zaproszono czołowych polskich pisarzy kryminalnych. Program zadebiutuje w telewizji Crime+Investigation Polsat w październiku.

Ewa Farna będzie przewodziła jury w "Śpiewajmy razem. All Together Now"Drukuj

Polsat (HD)Piosenkarka Ewa Farna została kapitanem stuosobowego składu jurorskiego w programie "Śpiewajmy razem. All Together Now". Format zadebiutuje na antenie Telewizji Polsat we wrześniu.

Na jesień Czwórka szykuje nowy serial "Oko za oko"Drukuj

Czwórka (TV4 - HD)We wrześniu Czwórka rozpocznie emisję nowego serialu obyczajowego "Oko za oko". Akcja produkcji rozgrywa się w środowisku warszawskich prawników.

"Wydarzenia" zyskują widzów. Duży wzrost udziałów w obu grupachDrukuj

WydarzeniaW lipcu 2018 roku główne wydanie "Wydarzeń" oglądało na antenach Polsatu i Polsat News średnio prawie 1,8 mln widzów. W porównaniu do analogicznego okresu rok wcześniej oznacza to wzrost widowni o ponad 210 tys. osób.

Czwórka z nowym programem - "Gwiazdy Kabaretu"Drukuj

Czwórka (TV4 - HD)Czwórka przygotowała nowy program "Gwiazdy Kabaretu", który będzie można oglądać od 1 września w piątki i soboty o godz. 20. W realizowanym z udziałem publiczności show wystąpią takie znakomitości polskiej sceny kabaretowej jak Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Nowaki i Kabaret pod Wyrwigroszem.

"Kabaret na żywo według Paranienormalnych" jesienią w PolsacieDrukuj

Kabaret na żywoPiąty sezon "Kabaretu na żywo" pojawi się na antenie Polsatu w nowej formule. Program będzie miał stałych gospodarzy - kabaret Paranienormalni.

Kanały Polsat Sport Premium już na docelowych pozycjach w CPDrukuj

Cyfrowy PolsatW dekoderach Cyfrowego Polsatu pojawiły się dwa kanały Polsat Sport Premium. Stacje zajęły na liście kanałów pozycje 333 i 334.