Zmiany w Polsat News

https://cyfrowypolsatnews.pl/news.php?readmore=6663

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Zrezygnuj z newselettera

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

Nowy sezon PlusLigi na antenach Polsatu (akt.)Drukuj

Polsat Sport Extra (HD)W piątek, 12 października rusza nowy sezon siatkarskiej PlusLigi mężczyzn. W pierwszej kolejce na antenach Polsatu będzie można zobaczyć na żywo 6 z 7 spotkań rundy zasadniczej.

Aktualizacja (09.10): Spotkanie MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (13.10 o 17:30) będzie można zobaczyć na portalu polsatsport.pl .

Polsat Sport Fight i Super Polsat pokażą galę z broniącą mistrzowskiego pasa Ewą BrodnickąDrukuj

Polsat Sport Fight HD26 października na gali boksu B.ILO Boxing Night dojdzie do walki Ewy Brodnickiej w obronie pasa mistrzowskiego federacji WBO. Rywalką Polki będzie Nozipho Bell. Transmisja gali Polsacie Sport Fight i Super Polsacie.

Polska - Portugalia i Polska - Włochy oraz 21 innych spotkań - 3. i 4. kolejka Ligi Narodów w kanałach PolsatuDrukuj

Polsat Sport (HD)W przyszłym tygodniu na antenach sportowych Polsatu kolejne piłkarskie emocje. W 3. i 4. kolejce Ligi Narodów UEFA dojdzie do kilku ciekawych spotkań. W rozwinięciu newsa plan transmisji.

Polsat Cafe pokaże jesienią trzy nowe programyDrukuj

Polsat Cafe (HD)W jesiennej ramówce kanału Polsat Cafe, który w październiku obchodzi 10-lecie, znajdzie się kilka nowych programów.

Polsat Doku i Fokus TV wspólnie realizują cykl "Polska z lotu ptaka"Drukuj

Polsat Doku (HD)Telewizje Polsat Doku i Fokus TV wspólnie realizują nowy cykl dokumentalny "Polska z lotu ptaka". Program pozwoli podziwiać bogactwo zarówno przyrodnicze, jak i kulturowe poszczególnych regionów sfilmowane z nowej perspektywy.

Noc walk na antenach Polsatu. Pojedynek Miller - Adamek także na głównej antenieDrukuj

Polsat Sport (HD)Już w najbliższą sobotę w Polsacie i Polsacie Sport będzie można zobaczyć na żywo galę z Chicago z walką Tomasza Adamka z Jarrellem Millerem. Natomiast w Polsacie Sport Extra będzie można oglądać galę UFC z Las Vegas, której ukoronowaniem będzie pojedynek między Khabibem Nurmagomedovem, a Conorem McGregorem.

Fundacja Polsat nagrodzona przez Rzecznika Praw DzieckaDrukuj

Fundacja PolsatRzecznik Praw Dziecka Marek Michalak przyznał Fundacji Polsat Odznakę Honorową za Zasługi dla Ochrony Praw Dziecka.