Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Zrezygnuj z newselettera

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

"Auto na błysk" w nowej promocji Plusa dla klientów usług prepaid i mixDrukuj

PlusMyjnia Premium na stacjach benzynowych Circle K to kolejny prezent Plusa dla użytkowników usług na kartę oraz mix. Z nowej promocji można już korzystać, wystarczy tylko wysyłać na numer 80150 bezpłatnego SMS-a o treści MYJNIA, a następnie za pośrednictwem kanału bankowo-internetowego doładować swoje konto za minimum 20 zł.

Polsat Sport Premium 1 i 2 to nowe kanały Polsatu na Ligę MistrzówDrukuj

Polsat (HD)Kanały Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 będą pokazywały spotkania Ligi Mistrzów i Ligi Europy od sezonu 2018/19. Powstaną one na bazie nienadających stacji Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3.

Trzy seriale Polsatu od maja w Nowa TVDrukuj

Nowa TVOd 1 maja kanał Nowa TV będzie emitował trzy seriale komediowe z biblioteki Telewizji Polsat: "Mamuśki", "Daleko od noszy" i "Halo Hans!".

CP przedłuża zapisy na akcje Netii, ponieważ nadal czeka na decyzję UOKiKDrukuj

Cyfrowy PolsatCyfrowy Polsat podjął decyzję o przedłużeniu okresu przyjmowania zapisów na sprzedaż akcji Netii - podała spółka w komunikacie.

Brytyjski sitcom "Peep Show" w ATM RozrywkaDrukuj

ATM RozrywkaW najbliższy poniedziałek kanał ATM Rozrywka rozpocznie emisję brytyjskiego serialu komediowego "Peep Show".

Gala Polsat Boxing Night: Noc Zemsty w CP i IPLI. Adamek i Masternak w walkach wieczoruDrukuj

PPV CPAbonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy IPLI mogą już zamawiać dostęp do gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty w usłudze Pay-Per-View. Wydarzenie odbędzie się w 21 kwietnia i rozpocznie o godzinie 17:45.

"Wydarzenia i opinie" nowym programem w Polsat NewsDrukuj

Polsat News (HD)W najbliższy poniedziałek, zaraz po "Wydarzeniach 18:50", zadebiutuje nowy, codzienny program "Wydarzenia i opinie". Jego gospodyniami będą Dorota Gawryluk oraz Agnieszka Mosór i Joanna Wrześniewska-Sieger.