Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Gala tygodnika "Piłka Nożna" w Polsacie SportDrukuj

Polsat Sport (HD)W najbliższą sobotę kanał Polsat Sport pokaże galę tygodnika "Piłka Nożna", na której poznamy zwycięzców m.in. w kategoriach piłkarz, trener, ligowiec, drużyna oraz odkrycie roku.

Kino TV HD od lutego w Cyfrowym PolsacieDrukuj

Cyfrowy Polsat1 lutego kanał filmowy Kino TV rozpoczyna nadawanie w jakości HD. Stacja w Cyfrowym Polsacie będzie dostępna na tej samej pozycji, co wersja w standardowej rozdzielczości (pozycja 34).

Sebastian Stankiewicz następnym uczestnikiem "Tańca z gwiazdami" (akt.)Drukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdamiArtysta i komik Sebastian Stankiewicz jest kolejnym uczestnikiem dziewiątej edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami".

Aktualizacja (29.01): Polsat ujawnił nazwisko ostatniego uczestnika show.

Wiemy, kto poprowadzi drugą edycję "Śpiewajmy razem. All Together Now"Drukuj

Polsat (HD)Gospodarzem drugiej edycji programu z największym jury na świecie "Śpiewajmy razem. All Together Now" będzie Mariusz Kałamaga – komik, prezenter radiowy i telewizyjny, były członek kabaretu Łowcy.B.

Netia skokowo zwiększyła pojemność swojej sieci transmisyjnejDrukuj

NetiaNetia jako pierwszy operator w Polsce i jeden z pierwszych w Europie, uruchomiła funkcjonalność CDC-F (Colorless Directionless Contentionless – Flexgrid) w swojej szkieletowej sieci transmisyjnej DWDM.

Paulina Sykut-Jeżyna gospodynią nowego talk-show. "Moje disco. Moje wszystko" od marca w DPM, a od czerwca w PolsacieDrukuj

Disco Polo MusicWiosną na antenie kanału Disco Polo Music, a od czerwca w Polsacie, będzie emitowany nowy muzyczny talk-show "Moje disco. Moje wszystko". Jego gospodynią jest Paulina Sykut-Jeżyna.

Mariusz Węgłowski zatańczy w wiosennej edycji "Tańca z gwiazdami"Drukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdamiAktor znany z serialu "Policjanci i policjanci" Mariusz Węgłowski wystąpi w dziewiątej edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami".