Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Zrezygnuj z newselettera

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Facebook

Twitter

"Twoja twarz brzmi znajomo" z Telekamerą "Tele Tygodnia" 2018Drukuj

TelekameryEmitowany w Telewizji Polsat program "Twoja twarz brzmi znajomo" otrzymał Telekamerę "Tele Tygodnia" 2018 w kategorii program rozrywkowy.

Cyfrowy Polsat z kolejnymi kanałami testowymiDrukuj

Cyfrowy Polsat12 lutego na liście Cyfrowego Polsatu pojawiły się kolejne dwa tajemnicze testy, identyfikujące się jako Testx1 i Testx2. Tym samym platforma powiększyła liczbę kanałów testowych do dziewięciu.

Premium Max Plus - nowy pakiet w ofercie Cyfrowego PolsatuDrukuj

Cyfrowy PolsatNowy pakiet Premium Max Plus oraz koniec pakietu Mini HD - to najważniejsze zmiany w ofercie telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu dla przyszłych abonentów.

Są już bilety na Polsat SuperHit Festiwal 2018Drukuj

Polsat SuperHit FestiwalW sprzedaży dostępne są bilety na tegoroczną edycję Polsat SuperHit Festiwal. Impreza odbędzie się tradycyjnie w ostatni weekend maja - 25-27 maja w Operze Leśnej w Sopocie.

"Music tour" - pierwszy autorski program w Polsat MusicDrukuj

Polsat Music (HD)Już wiosną na kanale Polsat Music pojawi się nowy program "Music tour". Będzie to pierwsza, autorska propozycja stacji, która dotychczas emitowała wyłącznie teledyski i powtórki programów rozrywowych z głównej anteny.

7 nowych testów w Cyfrowym Polsacie (akt.)Drukuj

Cyfrowy PolsatDość niespodziewanie na liście kanałów Cyfrowego Polsatu pojawiło się siedem nowych stacji testowych. Zajmują one pozycje 540-546.

Zmiany w programie smartDOMDrukuj

smartDOMNowy smartDOM, z którego będzie można skorzystać już od 14 lutego, jest jeszcze prostszy. Od teraz będzie dostępny dla każdego klienta i z każdym abonamentem. Zestaw trzech podstawowych usług – telewizję, telefon i Internet – można mieć już za 60 zł miesięcznie.