Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

Michał Malitowski jurorem polskiej edycji "World of dance" w PolsacieDrukuj

Polsat (HD)Michał Malitowski zasiądzie w fotelu jurora pierwszej polskiej edycji tanecznego show "World of dance". Program zadebiutuje na antenie Polsatu już we wrześniu.

Jeszcze w czerwcu ruszy CI Polsat HD (akt.)Drukuj

CI PolsatJeszcze w czerwcu kanał Crime+Investigation Polsat rozpocznie nadawanie w wysokiej rozdzielczości obrazu. Polska będzie pierwszym krajem w Europie Środkowo-Wschodniej, w którym ruszy wersja HD kanału.

Aktualizacja: W rozwinięciu newsa wypowiedź Tomasza Wysockiego, Digital & PR Manager - Poland and Central & Eastern Europe A+E Networks o dokładnej dacie startu CI Polsat HD.

Kanały Polsatu pokażą turniej World Tour Warsaw 2018 w siatkówce plażowejDrukuj

Polsat Sport (HD)Kanały sportowe Telewizji Polsat - Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News, pokażą turniej siatkówki plażowej z cyklu World Tour w Warszawie. Impreza odbędzie się w dniach 27 czerwca - 1 lipca.

Dokument "Seksafera w Hollywood: Sprawa Weinsteina" na CI PolsatDrukuj

CI Polsat21 czerwca kanał Crime+Investigation Polsat pokaże film dokumentalny "Seksafera w Hollywood: Sprawa Weinsteina".

Stolica Polskiego Kabaretu Zielona Góra 2018 - nowa impreza kabaretowa w PolsacieDrukuj

Polsat (HD)Na antenie Telewizji Polsat będzie można zobaczyć Stolicę Polskiego Kabaretu Zielona Góra 2018. Jest to nowy letni kabareton, który odbędzie się 1 lipca w amfiteatrze im. Anny German.

Eska TV, Eska TV Extra, Polo TV, Nowa TV i Fokus TV przechodzą na tp. Cyfrowego Polsatu (akt.)Drukuj

Cyfrowy PolsatNa jednym z transponderów Cyfrowego Polsatu pojawiły się kopie kanałów Eska TV, Eska TV Extra, Polo TV, Nowa TV i Fokus TV. Wygląda na to, że w najbliższym czasie stacje zmienią parametry emisji (obecnie nadają na tp. TVN).

Aktualizacja (08.06): Cyfrowy Polsat podmienił przekazy na swojej liście kanałów.

Polsat News ma już 10 lat (wideo)Drukuj

Polsat News (HD)7 czerwca 2008 roku, tuż przed godziną 7:00, rozpoczął nadawanie Polsat News. Przez te 10 lat zmieniał się świat, zmieniała się Polska, ale jedno pozostało bez zmian - Polsat News jest zawsze w centrum wydarzeń. W rozwinięciu newsa okolicznościowy spot stacji.